Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] passat 2004 visiniu 131cp 6 trepte impecabil
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jhr
Vand Volkswagen Passat an 2004, full options fara piele, adusa decembrie 2006, 1 proprietar in germania, 1 proprietar in Romania (subsemnatul), culoare VISINIE, cu urmatoarele calitati :

- Motor 1.9 131 cp, cuplu 310 nm ,6 trepte plus marsarier
- Jante aliaj 16 inch
- Scaune recaro
- Incalzire in scaune
- 4 geamuri electrice
- Oglinda retrovizoare heliomata
- Oglinzi electrice incalzite
- ABS,ESP
- Computer de bord MARE
- Navigatie mica MCD cu cd original germania si cd-urile mele toata europa
- Cd=changer cu 6 cd in portbagaj citeste cd-rw
- Volan multifunctional cu comenzi pentru audio si pilot automat
- Tempomat (pilot automat)
- Senzor ploaie
- Alarma cu pager pusa de mine, desi masina are alarma proprie (nu stiam atunci) care inchide si deschide toate geamurile
- Geamuri usor colorate din fabricatie
-

Masina are carte de service din germania, verificata de mine ulterior si putand fi oricand confirmata, a fost adusa cu 148 000 km facuti in 2,5 ani , reali, iar eu am mai facut 44 000 km masina avand acum 192 000 . Pot sa vand masina si cu …mecanic cu tot.

Masina a primit ulei Castrol 506.01 LONG LIFE 2 SI 3 iar distributia a fost schimbata la 180 000 km, adica in urma cu 12 000 km.
Am schimbat 2 burdufuri de planetara, compresorul de AC si ambele ventilatoare, care sunt nou-noute.
Fara alte probleme, masina poate rula inca 50 000 km fara cheltuieli majore.(distributie, etc)

Pret foarte usor discutabil 11800 euro..Aspectul si starea tehnica sunt impecabile iar dotarile suficiente.


Horia 0744351180

solenza_scala
Mult, bade, mult! Cu 11800 iei alte masini mai noi si mai bune. Oricum, spor!
EdyB
Si kilometrii is multi rau...
mirceateodorescu683
naughty.gif sofer1.gif
jhr
" Mult, bade, mult! Cu 11800 iei alte masini mai noi si mai bune. Oricum, spor! "

mai noi, cu certitudine.mai bune, la banii astia, nu cred.oricum, e negociabil.
o zi buna.

42000 DE KM RULATI IN ROMANIA.
ca sa nu fie considerat bump, iata oferta 11500 euro doar pentru forumisti.l
jhr
up 11500 euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.