Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Sedan 1.5 dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nicos
Renault megane sedan 1.5 dci,80 CP,113000 km,fabricatie 2006-septembrie.
M-ar interesa mai mult o preluare de leasing; mai sunt 12 rate a cate 313 euro,tva si casco inclus.masina are cateva zgarieturi.Pretul pentru cedare de leasing este de 3700 euro.Dupa amiaza pun si poze cu masina

<span class='edit'>11 Sep 2008, 10:22:</span>
uitasem:oferta este valabila pana pe 20 septembrie.Dupa aceasta data,rog sa se inchida topicul.Multumesc
marius111976
in ce conditii se preia leasingul? pretul este negociabil?
nicos
Salut.Pretul este cel afisat aici. 3700 euro.acest pret este valabil pana la data de 20 sept. dupa aceasta data pretul va fi de 4000 euro,deoarece pe 20 sept se factureaza urmatoarea rata si mai raman doar 11 rate de plata.Conditiile de preluare leasing,sunt aceleasi ca si cand te-ai duce si ai cumpara masina in leasing de noua,adica trebuiesc completate niste acte la banca,bonitatea firmei,etc.
EdyB
nicos - unde ai facut kilometrii astia asa multi?
nicos
In tara,afacerea mea presupune deplasari lungi si dese
bunicu
pe linga cei 3700 ptr "prorietar" cam care ar fi taxele in cazul preluarii leasingului ? masina este in bucuresti ?
EdyB
Inca ceva...ce varianta de echipare este si daca poti pune o poza mai mare cu zgarieturile.

Merci.
nicos
QUOTE(bunicu @ 12 Sep 2008, 11:03)
pe linga cei 3700 ptr "prorietar" cam care ar fi taxele in cazul preluarii leasingului ? masina este in bucuresti ?
*




QUOTE(EdyB @ 12 Sep 2008, 11:18)
Inca ceva...ce varianta de echipare este si daca poti pune o poza mai mare cu zgarieturile.

Merci.
*



masina este in Pitesti in momentul de fata.Taxele pentru preluarea leasingului sunt aproximativ 200 euro.
Varianta de echipare este LUX PRIVILEGE.incerc zilele astea sa pun poze strict cu zgarieturile
bunicu
leasingul este cu valoare reziduala ?

reviziile sunt facute regulat ? (evident la nr de km ca la ani nu are cum smile.gif )
ditributia schimbata la cati km ?
Mirmar
Cateva intrebari, pe langa aceea cu privire la val. reziduala(are sau nu?):
ESP?
Oglinzi rabatabile electric?
Mp3?
Jaluzele la usi?
nicos
QUOTE(bunicu @ 12 Sep 2008, 20:52)
leasingul este cu valoare reziduala ?

reviziile sunt facute regulat ? (evident la nr de km ca la ani nu are cum smile.gif )
ditributia schimbata la cati km ?
*


Reviziile sunt facute regulat,iar distributia a fost schimbata la 60000 km.
Leasingul nu are valoare reziduala.


13 Sep 2008, 08:48:
QUOTE(Mirmar @ 13 Sep 2008, 06:16)
Cateva intrebari, pe langa aceea cu privire la val. reziduala(are sau nu?):
ESP?
Oglinzi rabatabile electric?
Mp3?
Jaluzele la usi?
*



Leasingul nu are valoare reziduala.
ESP nu are.
Are oglinzi rabatabile electric,are mp3 si jaluzele.

13 Sep 2008, 10:34:
Poze cu zgarieturi
nicos
VANDUT! SE POATE INCHIDE TOPICUL.MULTUMESC
j.d
Ca fapt divers...foarte frumoasa si obiectiva prezentarea de vanzare a masinii...cred ca multi pot invata cate ceva din topicul tau inainte de a-si pune masina la vanzare.

Numai bine!
nicos
Multumesc,nu este nimis deosebit in prezentarea masinii.Eu chiar am vrut sa vand fara sa FAC O AFACERE DIN ASTA.mi se pare normal ca totul sa fie cinstit si la vedere.Nu mai pun ca am obtinut si un super pret!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.