Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MITSUBISHI LANCER CLASIC 2.0
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
2dor
Deci se vine un Mitsubishi Lancer Clasic cu motor de 2.0 benzina. Masina este luata pe leasing la Unicredit Tiriac pe 4 ani, prima rata a fost in August 2007. Rata lunara impreuna cu CASCO vine cam 1100 RON, avansul a fost de 4000 euro cu tot cu TVA si la sfarsit mai este o rata reziduala de 3194 euro. A fost platita si taxa de prima inmatriculare de 2100 RON. In August cand a implinit un an, am fost la Mit Motors pentru revizie, costul total al acesteia a fost de 560 RON. Tot in August am platit si RCA pe un an deci pana in August 2009 este platit. Asigurarea ca si RCA sunt la Generalii.

Masina are motor pe benzina de 2000 cmc si 136 CP, suspensii sport, directia este cea de pe Mitsubishi EVO IX, volan MOMO sport in 3 spite si cu airbag, jante de 16" Enkei cu cauciucuri Yokohama de 195/50/R16 si pachetul exterior Ralliart care inseamna prelungirile de la spoilere, pragurile, eleronul cu stop integrat si stopurile clare. Ca dotari 4 geamuri electrice, AC climatronic, ABS+EBD, are garantie 3 ani cu limita de 100.000 km, carte service. Masina are 6 airbaguri, 2 fata, 2 in laterale in scaunele din fata si cele 2 cortina. Are si bara de stabilizare intre amortizoarele fata tot din fabrica iar ca frane evident sunt cu discuri la toate 4 rotile. In acest moment masina are 6300 km, rulati pe afara si in oras. Ca imbunatatiri am pus o instalatie xenon aftermarket si am imbracat cotiera in piele. Masina vine din fabrica cu 4 boxe plus 2 tweetere, iar eu i-am pus un MP3 Player Blaupunk care are doar slot de card de memorie SD, deci e fara CD. Pleoapele sunt puse tot de mine.


Eu vreau pe ea 5000 de euro ramanand sa se faca transferul leasingului pe numele cumparatorului.

De ce vand masina?
Pentru ca am masina de serviciu si nu merita sa platesc pentru inca o masina doar ca sa merg cu ea in weekend.

Relatii la 0723305744.
EdyB
Salut,

Poti sa detaliezi ce ai pe masina mai exact? Macar pentru cine nu stie smile.gif
Si niste poze cu interiorul te rog.

Mersi.
2dor
Am adaugat in primul post ceva detalii.

2dor
Up
driverx
Imi dai mie strut bar-ul? tongue.gif

Dau si eu un up. Tocmai m-am intors de la un drum de 300 km cu rabla dinasta si e faina biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.