Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PDG Megane II Sedan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
j.d
Vand pachet de drumuri grele pentru Megane II Sedan. Pachetul include 4 arcuri si 4 amortizoare (fata/spate), plimbate cu mare grija aproape 29.000 km.
Dupa montajul lor masina va avea garda la sol ridicata, exact cum o au Megane-urile dupa 2006.

Pret: 300 Euro tot pachetul.
j.d
Super oferta: 800RON
j.d
800 RON - 4 arcuri + 4 amortizoare rulaje cu grija 29000km. wink.gif
j.d
750RON.
j.d
700RON.
Gabi
mers cumva si pe bicorp?
semit
da smile.gif
M i h a i
Din cate stiam nu sunt la fel pe spate.. wacko.gif wacko.gif Poti sa te uiti in Dialogys sa vezi daca sunt codurile identice
j.d
Si eu stiam ca sunt repere diferite...poate ne lamureste MiHY cu o privire in maretul soft. wink.gif
j.d
600RON!
j.d
500
DragosP
Redeschis la cerere.
j.d
Mersi Dragos! Asta inseamna ca anuntul este in continuare valabil! Cei care doresc o priveliste mai de sus asupra drumurilor mizerabile de la noi din tara, o pot face cu doar 500RON! biggrin.gif
cmandrei
ReDeschis la cerere.
j.d
Mersi Andrei! smile.gif

Asadar, in continuare valabil tot pentru 500RON...insa, intr-o mica masura, se poate discuta.
j.d
Super oferta! wink.gif
cmandrei
ReDeschis la cerere.
j.d
Multumesc Andrei!

100 Euro pret final pentru 4 arcuri si 4 amortizoare in stare excelenta.
j.d
Sus cu ele!
Tossi
Salut,

Cati km au acum?

Multumesc,
DanCVA
Au acelasi numar de km ca le-a dat jos de ceva timp.
j.d
Multumesc Dan pentru interventie. smile.gif Intr-adevar, arcurile si amortizoarele au acelasi numar de km, fiind inlocuite acum mai bine de un an cu un kit de suspensie sport.
Tossi
QUOTE(dancva @ 16 Oct 2009, 19:58)
Au acelasi numar de km ca le-a dat jos de ceva timp.
*



Multumesc colegu' wink.gif

@ j.d: ca sa trec pe PDG ai idee daca mai trebuie sa schimb ceva la masina in afara de arcuri si amortizoare?

Multumesc,
j.d
Din cate stiu eu care am renuntat la el, asadar mergand pe o logica inversa, nu. Cam asta ar fi tot de ce ai nevoie. smile.gif
j.d
Se poate inchide. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.