Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceasuri de bord albe tip Prestige cu CI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
l@u
Vand ceasuri de bord Logan , albe tip Prestige cu CONSUM INSTANTANEU iar pentru cei ce au diesel dau si o serigrafie de diesel cu ace cu tot. Pret pachet complet (bord+ serigrafie si ace )310 lei fara taxe postale. In zona Galati -Braila il livrez la domiciliu.
laur58
cat vrei doar pe serigrafie si ace pt dci?
l@u
Daca cumpara un benzinar ceasurile fara serigrafie, le dau la un pret modic(1leu)+taxe postale
ciprianaldeabv
daca vrei iti dau eu 50 lei pe serigrafie+ace, si vezi ca vreau si butonul de geamuri electrice cu impuls
l@u
Ai PM !
danutzu_nid
vreau si eu serigrafie + ace ofer tot 50 ron
l@u
Nu am decat una si astept sa vad daca vand bordul unui benzinar dau serigrafia separat daca vrea un dizelar o dau la pachet.
loganita
ai cumva asa ceva ca in fotografie
l@u
Ceasurile au asa ceva dar separat nu am .Astept oferte.
l@u
Astept oferte .
ursu_83
mai e de actualitate????eu sunt din bucuresti
l@u
Da este ...eu trebuie sa ajung cat de curand in Bucuresti asa ca daca esti interesat ai transportul inclus in pretul care o sa il discutam de comun acord.Da un PM
l@u
Up !
l@u
Up!
l@u
Up !
l@u
Up !
l@u
Up !
ghita1984
pentru laguna 2 nu ai ceasuri de alea albe asa?
l@u
Nu am decat pentru Logan.
l@u
Up !
fullfit46
Pana la urma ce vinzi si cu cat.. ?..ca nu am inteles nimic.
SiLencE
vreau eu ceasurile... sa lep un pe dsn`ul meu biggrin.gif daca mai e de actualitate dami un PM...si zimi si pretul
l@u
QUOTE(fullfit46 @ 6 Dec 2008, 20:52)
Pana la urma ce vinzi si cu cat.. ?..ca nu am inteles nimic.
*



Vand ceasurile din poza aflata in primul post ....au si consum instantaneu....pret actualizat 240 lei

QUOTE(SiLencE @ 6 Dec 2008, 23:09)
vreau eu ceasurile... sa lep un pe dsn`ul meu  biggrin.gif  daca mai e de actualitate dami un PM...si zimi si pretul
*



Ai PM.
l@u

Vandut , se poate inchide.Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.