Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Super Nova Clima (sau schimb variante)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sacalo
De vanzare dacia super nova clima an fabricatie 2001 culoare gri granit (inchis),km reali actuali 121.045, masina are (pentru cei care nu stiu) clima manuala, alarma si inchidere centralizata din fabrica cu buton pe cheie,geamuri cu tenta verzuie, luneta din pacate e clara am schimbato ca nu mergea dezaburirea, proiectoare ,motor 1,4 renault , cutie viteze 5 trepte,volan reglabil pe inaltime,jenti aliaj (cele din fabrica) toate 4 sunt in stare buna, doua zgariate pe exterior,eleron cu stop frana pe hayon etc...
Masina o dau pentru ca imi trebuie banii de avans la altceva si are urmatoarele defecte:
usile stanga au fost schimbate deoarece cele vechi erau infundate si nu mi sa parut ok din chit, bara fata e de asemenea schimbata cu una buna nerupta dar e de culoare caramizie,ploua in partea stanga la sofer pe la cheder, motorul merge bine, i-am curatat injectoarele, fitrul de aer si benzina schimbate, bujiile, uleiul, absolut tot functioneaza pe masina partea de bucse a fost schimbata , directie facuta,cauciucuri noi pe fata.
Fostul proprietar a facut taxi cu masina cam10.000 km. Are vt valabila pana in mai 2010.
Accept variante cu alte auto, pretul este negociabil si un pic urgent !Sunt din Cluj Napoca.

18 Sep 2008, 20:20:
TEL 0752277622 ID mess cipri-the_one@yahoo.com

19 Sep 2008, 13:53:
Vopsea originala nelovita (doar usile stanga infundate fara stalp indoit etc... usile care sunt acum schimbate pe masina sunt tot gri dar se observa un pic diferenta de nuanta,distributie schimbata la 118.000 ,placute frana, ulei mobil 1 ,pret negociabil.
vyalli
poze?
Sacalo
Poze cu masina 7100 ron neg.

23 Sep 2008, 12:10:
masina buna an 2001, euro 2, consum f bun , clima alarmma inch central 7100 ron neg
Sacalo
Planetarele nu bat , interior curat , bord necrepat sau stickarit, fara gauri, mp3 jvc , patru boxe incluse,doua chei , ambele functionale. pret negociabil, urgent
Sacalo
up 7000 ron neg.
Sacalo
6900 ron urgent masina in stare buna
Sacalo
up.s nimeni interesat? o dau la schimb cu berlina etc... ziceti ceva:) acus ii schimb curelele de distributie, compresor si alternator, facut un nou schimb de ulei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.