Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Skoda Octavia Tour 1.9TDI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
daniel8810
Vand masina mentionata mai sus...An fabricatie :2008 (masina are 3 luni de zile)
Nr km: 9000 Dotari: Servodirectie, Climatronic, Abs, Asr, Pachet drumuri grele, Geamuri electrice fata, Oglinzi electrice si incalzite....Motor: 1.9TDI-101Cp Culoare: Black magic metalizat Vand masina deoarece plec din tara. Masina este inmatriculata, achitata taxa de poluare (560 euro). Nu a fost implicata in accidente rutiere. Pret:14900 negociabil...masina a costat 16400 euro

Nr tel:0748383194-Daniel
EdyB
Salut,

Nu vreau sa-ti poluez topicul, dar este oferta la octavia tour 1.9 tdi la 14 292 tva inclus http://www.skoda.ro
leonul
post-336-1110552475.gif ca si edyb: Daca vei configura o Skoda ca a colegului vei vedea ca depaseste (cu tot cu TVA, pentru ca il platesti si pe ala) 15000 euro. Adica ajunge cam la 16000, cat spune vanzatorul. Nu il cunosc pe cel ce vinde, insa cred ca postul tau este rea vointa.
s_j_teo
La Octavia tur asa o fi, numai ca omul are alt model si alte dotari decat tour cere un pret decent pentru cine este interesat.
EdyB
Nu este rea-vointa...departe de mine acest gand. Sunt interesat de acest segment de masini, de asta imi si permit sa pun intrebari...daca va veti uita si pe restul anunturilor de la bursa, veti vedea ca nu doar o data s-a indicat pretul adevarat de nou (nu sh la alti vanzatori) tocmai pentru a fi informati si cei in necunostiinta de cauza.

s_j_teo - in titlul topicului se specifica Skoda Octavia Tour, de ce spui ca are alt model?!

Imi cer scuze fata de dl daniel8810...ii doresc sa vanda la un pret cat mai corect.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.