Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane II Bicorp echipare Extreme
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdanvursu
Megane II Bicorp echipare Extreme 1.6 benzina, culoare rosu VIF. 5500 km, cumparata din Romania in octombrie 2007, aer conditionat, geamuri electrice fata + spate cu impuls, oglizi electrice incalzite, proiectoare, 6 airbaguri, servodirectie variabila, senzori ploaie si lumina, volan si schimbator imbracate in piele, computer bord, cd-player, cotiera fata, ABS, inchidere centralizata, 2 carduri, tempomat si limitator de viteza.

Masina este noua, deci se prezinta foarte bine din toate punctele de vedere.

12000 EURO

0743119148
stifler_cale
Totusi o poza poate ar face cat 1000 de cuvinte.
bogdanvursu
Pun si poze. Trebuie sa spal intai masina...

30 Sep 2008, 10:52:
Am pus si pozele la http://picasaweb.google.com/bogdanvursu/RenaultMeganeExtreme
bogdanvursu
las la 11500
Manuel
Esti sigur ca e din octombrie 2007? Modelul asta nu se mai fabrica din primavara lui 2006. blink.gif
valentin-axv
eu nu inteleg de ce tottul este model nou....mai putin farurile....a fost lovita?ca stopurile snt de model nou si farurile de vechi
bogdanvursu
A trebuit sa ii schimb masca si nu am gasit decat din asta de model vechi. Si atunci am fost nevoit sa schimb si farurile.
bogdanvursu
nimeni interesat?
Solon
QUOTE(bogdanvursu @ 9 Oct 2008, 11:54)
A trebuit sa ii schimb masca si nu am gasit decat din asta de model vechi. Si atunci am fost nevoit sa schimb si farurile.
*


Pai de ce "a trebuit"?
bogdanvursu
A intrat unul cu spatele in mine la PECO si mi-a indoit-o.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.