Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CAUT USA STANGA FATA DSN URGENT
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
ashesarchbeast
Caut urgent usa stanga fata DSN ....care stiti de unde pot cumpara dar vreau ceva sigur cu adresa sau numar de telefon si un pret biggrin.gif daca nu cer prea multe....
Va multumesc anticipat!!
qwerty28
eu iti pot da un nr de tel al unui baiat care s-a rasturnat cu ea.
il cheama teo, e din alexandria si are nr asta de tel: 0766627028
masina era culoare albastru catifea.
nu stiu daca ajuta prea mult, dar am incercat
irinel
ashesarchbeast
Mersi mult! dar daca sa rasturnat cu ea mai mult ca sigur ca usa nu mai e intreaga....eu am intrat intr-un derapaj si am facut-o varza, nici nu ma gandesc cum arata masina.....

Oricum inca o data multumesc....o sa il sun sa vad poate,poate a ramas intreaga usa aia
TheSomeone
Sa ne spui si noua un pret...
Si pe mine ma intereseaza un pret pentru o usa fata stanga...
Mi s-a retezat rama geamului din cauza ruginei....sad.gif
Merita sa o sudez, sau sa schimb usa?
ashesarchbeast
eu am gasit usa la cineva pe okazii am dat chiar super bine pe ea 60 RON .... mai trebuie putin chituita ca are cateva zgarieturi dar merge.....o usa stanga noua in targ in vitan costa 270 Ron.... deci pot sa zic ca am iesit bine cu banii.....
si apropo eu unu zic sa o schimbi e o investitie putin mai mare dar daca cauti pe la dezmembrari merita...
catalin_B**BYF
daca nu o repar pe a mea, Itzi dau eu, Ma bate gindul sa o dezmembrez
ashesarchbeast
eu unu mi-am luat usa gata am rezolvat-o diseara trebuie sa o montez biggrin.gif finally....dar daca o dezmembrezi anunta si tu ca poate cine stie te scap eu de ceva piese .... biggrin.gif
TheSomeone
Cat te-a costat usa? Ai si vopsit-o?
De unde ai luat-o? biggrin.gif
ashesarchbeast
imi cer scuze ptr intarziere cu raspunsul! pe usa am dat foarte putin 50 RON la dezmembrari, si pe vopsea/kit/intaritor/diluant etc inca 100 Ron ......ahh si era sa uit cam vreo 3 ore jumate de munca....care aveti nevoie de ajutor cand va schimbati usa va ajut cu cea mai mare placere.....cu o conditie berea o dati voi biggrin.gif
cristi7c
caut si eu o portiera stanga spate ptr. DSN...
cristi7c
QUOTE(cristi7c @ 22 Oct 2008, 19:43)
caut si eu o portiera stanga spate ptr. DSN...
*



am gasit portiera,completa, la un tip din Otopeni 150 RON impecabila. am mai luat un repartitor cu 30 de RON. Mai are piese de DSN ca a dezmembrat una.
multumesc celui care mi-a dat pontul smile.gif
il gasiti la tel.: 0731495796.
ioppo
Salut!

De dimineata mi-am infundat usa spate stanga. Nu e distrusa, foarte putin zgaraiata, dar este infundata (am lucrat-o curat biggrin.gif, am atins un stalp). Are cineva idee cat m-ar costa sa mi-o indrepte la un service? Si cum se face mai departe...trebuie sa anunt la politie? Am lovit-o in curte, de poarta, nu pe strada.
Multumesc!
ashesarchbeast
cel mai bine ar fii daca tot vrei sa o faci la un service si vrei sa te duci la politie, dute si declara ca asa ai gasit-o dimineata in parcare.....cunosc pe cineva care si-a lovit masina la fel de stalpul portii cand a iesit din curte si cand sa dus la politie sa trezit ca isi ia si amenda pentru accident de circulatie 100 Ron si 3 puncte


Si ca sa fiu si ontopic CAUT TOATE USILE PENTRU DSN care le aveti astept un pm de la voi sa vorbim si de bani
tud.
eu am 2 usi avariate biggrin.gif le dau foarte ieftin(una e infundata dar daca ii dai un picior se face la loc iar cealalata nu mai stiu ce are) le dau cu 50 ron sa scap de ele ca ocupa loc degeaba
ashesarchbeast
poti sa pui si tu o poza cu usile respective.....ca daca e sa fie avaria mica te scap eu de ele.....
ZappaUKu
sa nu mai deschid alt topic ... sunt si eu interesat de usa dreapta fata si de o capota smile.gif
ZappaUKu
QUOTE(ZappaUKu @ 16 Mar 2009, 02:44)
sa nu mai deschid alt topic ... sunt si eu interesat de usa dreapta fata si de o capota smile.gif
*



mai sunt interesat doar de capota si de proiectorul drept ... smile.gif
sergiu-iulian
sunt si eu interesat de un eleron original supernova(postez aici ca sa nu mai deschid alt topic).scuze daca am postat gresit.
marius80_eugen
Acum am dat intamplator peste topicul vostru si sper sa nu va suparati ca va indrum catre un loc unde gasiti sigur astfel de piese de caroserie :
Mergeti la REMAT ! Saptamana trecuta am dus masina tatalui mei si ce am vazut acolo era groaza . Gasiti si berline si Nova si multe modele , inca nu am vazut DSN , dar cred ca piesele importante se potrivesc . Vorbiti cu paznicul , dati o MICA spaga DUPA ce va gasiti ce va trebuie si in rest BAFTA !
Eu am fost la Remat Vest S.A. de langa Autogara Militari . Dati cautare pe gugal ca gasiti repede strada !
boditza
una peste alta sa nu te miri ca nu se nimereste la fix pe masina ta smile.gif)
MANUTA BV-10-LIH
salut baieti sant nou in forum lam aflat de la un prieten de la care am luat o SN eu mai am una la care i sa dus motoru si tabla sias vrea so dezmembrez ca o tin pe asta ce am luato acm tipu a plecat la fac in scotia si a vrut sa o faca pt elda nu a terminato are fata de solenza piele inauntru adusa la 90 de cai din calc si evacuare roti bbs originaleetc si asta ce o dezmembrez daca aveti nevoie de ceva bucuros le vand inafara de UCE ca imi trebuie bv10lih id meu de mes daca aveti nevoie de ceva si mar interesa de unde sa iau un body kit de sn am gasit ceva la 1900 da sant o gasca de bani si nu dau atat pe el ceva pana in 1000 as da si daca ar fi la comanda eu sant din brasov ca sa stiti 0748070353 nr meu de tel razvan e numele meu respect fratilor cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.