Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ccezar2004
nu stiu daca am pus bine... dar unde recomandati sa merg sa gasesc un targ cu masini bune... mici... de oras... SH.... ceva pana in 3-4000 de euro... autovit-ul e o solutie?....
rtBK
germania smile.gif.


la autovit sunt multi samsari cu masini manarite la greu. Mai sunt cativa care stau singuri cu aia merita discutat si daca ceva ti se pare in neregula mai bine o lasi balta.
Valerika_str
incearca in ziar sau pe net...
ccezar2004
germania vroiam si eu... dar e mai greu... oare merita sa dau o fuga pe la arad?... tg mures?... ca am auzit ca ar avea piata buna... as vrea totusi sa iau ceva din tara...

si inca o chestie... sa zicem ca gasesc masina... sa zicem ca e buna... ce documente tre sa fac ca sa plec cu ea?... ma gandesc ca daca o iau duminica unde fac actele sau ce trebe facut?....
_182_

este un parc cu stoc de vreo 15 masini permanent aproape de Giurgiu, dupa Daia, pe dreapta
toate arata bine, atat pot sa zic, si majoritatea sunt pana in 5000 euro, poate unele trebuie inmatriculate in Bulgaria ca-s cu taxe mari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.