Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]4jante CLIO SYMBOL si CAPACE RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
ca la titlu...vand 4 jante de tabla de reno clio rulate aprox 14000km...nelovite,nezgariate si capacele aferente originale renault.....
capacele in stare IMPECABILA
motivul vanzarii:am trecut pe aliaje biggrin.gif

deasemeni vand si un mp3 BLAUPUNKT monte carlo mp28
are cam 2 luni de cand e luat....il dau ca am trecut pe o linie profesionala KENWOOD mult superioara BLAUPUNKT-ului....
preturi:
-capace 100 ron(nenegociabil) IMPECABILE
- jante 120 ron toate pe 14"
- mp3-ul il dau cu 2 mil
poza e de referinta....revin cu pozele reale......

dungatu
adica pe 4 jante si 4 capace vrei 220 Ron?
sobolan
exact....vreau sa scap de ele ca-mi ocupa curtea degeaba biggrin.gif .....
sobolan
POZE la cerere....cam asa arata....
ursul_bipolar
MP3-ul cum se aude? Are vreo problema ca m-ar cam interesa.
sobolan
clar,nu-s probleme......
Tzutzi
vreau sa dau si eu jantele de pe masina din semnatura jos pentru iarna si sa spun cauciuce de iarna. jantele tale pe cat sunt?
acum am vazut ca ai scris ca sunt pe 14. ideea e ca eu am latimea de 195 acum la cauciucuri si alea de iarna as vrea sa le pun pe 185. merge 185 pe jante de 14?
sobolan
@TZUTZI : merge.....ai PM.....
ciprianaldeabv
ti-am dat si eu un pm, raspunde si tu te rog!
sobolan
ti-am raspuns.....

jante IMPECABILE si capacele originale RENAULT......
ciprianaldeabv
ok sunt luate le astept la Brasov
Mersi, sa auzim numai de bine!
sobolan
nu pot sa pun poze,nutiu ce are site-ul acum...sorry cipriane...am schimbat macazu' la bacau.....
lasati aici adresele de mail toti interesati si trimit poze.......
ciprianaldeabv
deci sa inteleg ca le mai astept sau nu??? la Brasov, eu chiar vroiam sa le iau!?!?!da-mi un pm te rog daca mai merg sau nu la posta, mersi
ciprianaldeabv
cumparate la Brasov jantele si capacele

13 Oct 2008, 21:05:
deci jantele s-au vandut, mai ramane MP 3-iul
sobolan
UP,deocamdata....IMPECABILE.......
cipriane cum facem? nu am avut timp sa ma interesez de transport......
mp3-ul s-a dat......

dungatu
Eu cred ca tu nu te grabesti sa le dai! Cand incerci sa vinzi ceva iti faci timp pentru asta, nu crezi? Cred ca sunt primul care te-a contactat pe PM si tot m-ai amanat ca nu ai timp de una, alta. Spre ex. cum te-ai gandit sa le protejezi in timpul transportului?
sobolan
omule...mii de scuze daca te simti aiurea din cauza mea....m-ai tot omorat cu cele poze....ti-am zis sa ai incredere ca-s bune ca nu sunt de ieri pe aci....nimic....acum ai pozele,le-ai vazut,sunt IMPECABILE....daca le vrei spune clar,vorbim pe PM......
le-am promis la BV dar nu mai am nici un semn....problema e cu transportul.....
prin curier nu poate sa ia mai mult de 50RON,asa cred eu.....
capacele se vor ambala super bine.....jantele mai putin ca nu-s firave....nu am io vina daca aia joaca fotbal cu ele prin masina,desi nu cred asta ca se vor alege cu fracturi,nu alta...otel frantuzesc biggrin.gif sau poate turcesc? blink.gif .......
sincer le dau primului care spune clar si hotarat DA......
aaaa.....scuza-ma ca am un servici asa de aglomerat,nu de alta da' tu esti mai rau de gura decat nevasta-mea radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif


UP...marfa e buna ,pretul e smecher.......

mai adaug si o pereche de gume CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 195/65 R14....sa zic ca mai duc 10 000km lejer....profil de vara,asfalt cred.....astea,as prefera sa le dau mai pe undeva pe langa casa ca sa nu ma mai complic si cu astea.....merg pe clio 2 fara sa atinga nicaieri,am probat......
Pret...sa zicem 10 Ron pe bucata.....
sobolan
UP...dungatule te sun maine !
hellcat
QUOTE(sobolan @ 16 Oct 2008, 20:28)
mai adaug si o pereche de gume CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 195/65 R14....
*



Ce dimensiune mai e si asta?? Sigur nu e vreo greseala? Oricum dimensiunea e imensa pt clio...sunt mai mari in diametru cu 4,2%.
dungatu
QUOTE(sobolan @ 20 Oct 2008, 04:22)
UP...dungatule te sun maine !
*



Ai PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.