Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Nova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nik
Dacie Nova alba 1998, 138000km cu itp si asigurare pana in februarie 2009. Masinii i s-a blocat cutia in seara asta in treapta a 2-a si nu o mai repar fiindca e foarte ruginita. Se da pt piese.

Motorul a fost segmentat acu 1xxx km, cutia avea nevoie de sincronul de la 1-a schimbat si o furca sigur ( cea care s-a rupt acum). Piese noi pe masina ( max 3000km ): caseta directie, coloana inferioara volan, disc frana, butuc fata, rulment spate, rulment fata, cilindru frana spate, radiator caldura, bobina, capac delcou, tampon cutie. Etrierii pe fata sunt reconditionati acu 2 saptamani, schimbat garnituri, 1 model nou gen super nova, altul model vechi.

Are carb dublu dar e dereglat, a mers pana acum cu unul imprumutat, asa ca daca o vrea icneva tre sa vina cu un carburator dublu sau simplu, flansa ii dau eu.

Pt detalii contact : yahoo messenger - teohrean

Pret: 20 milioane

<span class='edit'>4 Oct 2008, 20:45:</span>
Masina a stat jumate din anul asta, am luat-o de la o femeie, am pus-o pe picioare ( refacut frane, reglat motor si schimbat diverse pe la directie), dar s-a rupt furca de la 1-2 si a ramas blocata in 2. Faza scurta nu merge, am inversat firele la faruri si in consecinta pe faza lunga acum merge scurta, nu merge nici stropitorul de parbriz.
aur
Salut,
piese separat nu vinzi?
nik
Piese separat inca nu, daca nu gasesc sa o dau toata, o dezmembrez.
nik
1950 ron
nik
Care o vreti toata dati-mi pm cu pretul.
nik
18 milioane
nik
17 milioane
uscatu83
Esti din bucuresti? Vreau eu ceasul de bord, bricheta si antena, daca sunt bune.
nik
Inca nu o dezmembrez
nik
16 milioane
ZappaUKu
daca o dezmembrezi sa ma anunti si pe mine.ms
sebastyan
Daca o dezmembrezi ma intereseaza bateria, daca este in stare buna.
ronin33dan
Daca o dezmembrezi ma intereseaza bordul , ca eu am europa!!

Stima
nik
E bord de nova cu 2 indicatoare mari rotunde, cred ca o sa intre la dezmembrat cand am timp, in vreo 2 saptamani.
ronin33dan
Daca bordul tau are DOUA ceasuri deja e super tare, eu am unul singur la DSN Europa
radmasa.gif excl.gif excl.gif excl.gif
nik
Tu ai super nova eu nova normala, uita-te intr-o nova inainte de 99 si ai sa vezi
ronin33dan
Am inteles!! Scuzele mele!!! sad.gif

Si multam frumos!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.