Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Symbol 1.4 - 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dan39
Vand Renault Clio, 2001,1400cmc, 55kw, 90.000km, ITP valabil 11/2009, pret 5000E negociabil,stare excelenta, echipare Dynamique ce cuprinde:
- ABS
- Dublu Airbag
- AC
- Radio CD cu comenzi pe volan
- Geamuri electrice fata
In plus, vine echipata cu paravanturi (toate geamurile), folie Llumar (geamuri laterale, luneta si un parasolar parbriz), cauciucuri luate in iunie 2008 plus set cauciucuri iarna.Nu ma intrebati de carte service pt ca am preferat sa schimb piesele la service-uri particulare decat sa ma uit pe geam la reprezentante!.O vand pt ca am nevoie de o autoutilitara.Pozele sunt din martie dar marti vin cu altele.
Dan
0721.198.608.

Am uitat tongue.gif ....jante aliaj si stopuri spate cu tenta neagra...scuze!

Schimbat in vara asta urmatoarele;discuri frana,placute,saboti frana,kit accesorii,pivoti si curatat injectoarele
Nu e nimeni interesat sa negocieze?!

+ 4900...la fel de negociabil
dan39
4800E
Nu a fost lovita,accept orice teste
dan39
up

14 Oct 2008, 08:58:
pret nou....4700E!
dan39
pret nou,4700E
dan39
uuuup!

23 Oct 2008, 11:42:
Nimeni interesat nici la 4600E?!
dan39
Ultimul pret,4500E!
dan39
up...haideti ca se tripleaza taxa auto!
cmandrei
ReDeschis la cerere.
dan39
Multumiri pt redeschidere!La Multi Ani tuturor!
La "pachetul" de baza, care are pretul de 4300E acum, adaug un Suzuki Swift, an 1999,1300cmc, 16v,hatchback,126.000km,alb, ITP 05/2010, masina de firma de piese auto, condusa de femeie, rulata in Dambovita, pret 1500E, negociabil.

Oferta:Renault+Suzuki 5000E
tzunoi
Schimb clio cu http://forum.reno.ro/-VAND-SCHIMB-golf-IV-...ml#entry1685579 te intereseaza?
dan39
Merci pt oferta dar n-am banii de diferenta.
Toody
Salut ! Te intereseaza schimbul cu un Logan 1.5 dCi decembrie 2OO6?
dan39
zi-mi ceva de masina
Toody
Masina este din Decembrie 2OO5 , in postul de sus am scris gresit 2006.
Este un Ambiance 1.5 dCi de culoare alba , 76500 km.
Eu am luat masina la 64400 km.
Am schimbat/adaugat urmatoarele :
- Kit-ul de distributie (nu eram sigur ca fostul proprietar il schimbase la 60 ooo km)
- Cureaua de la alternator
- Ulei + Filtru (de 2 ori , o data Elf 10w40 Turbo Diesel cand am luat masina mai exact la 64500 km si a 2-a oara la 72150 km Castrol 10w40 Diesel deoarece am cosiderat ca pt traficul de la noi e mai bine sa-l schimb mai devreme de 10 000 km )
- Filtrul de aer tot de 2 ori (cand am schimbat uleiul am schimabt si filtrele)
- Filtru de motorina
- Bijiile le-am schimbat in vara , era una dusa si le-am schimbat pe toate
- Amortizoarele fata , am pus MONROE
- Discurile de frana + placute (schimbate deoarece placutele care au fost pe masina erau de proasta calitate si uzasera discurile)
- Serigrafie de Prestige dCi
- Inele aeratoare cromate
- Proiectoare ceata originale
- Lumina in torpedou
- CD Player
- Etc....
Cam astea le am notate acum ... smile.gif
dan39
ai pm
Toody
Nu este nicio problema dan39 , nu am de ce sa ma supar smile.gif .Legat de Airbag , m-am interesat pt un amic nu pt mine tongue.gif.
Bafta la vanzare!
sorin1983
care e treaba cu SUZUKI? poti da mai multe detalii?
dan39
da-mi un pm cu tel tau si-ti spun....in mare e o masina care merge...daca n-ai pretentii prea mari

ok...e o masina cu care iti poti face treaba...are articulatiile si consumabilele sch in vara...nu consuma ulei iar benzina 7-8 in bucuresti...alte amanunte...spune-mi ce te intereseaza

poze suzuki
dan39
nimeni interesat?!

negociabile amandoua!
sorin1983
ma interesa daca are aer... dar am observat ca nu.
dan39
are cealalta tongue.gif
zarra68
sunt interesat de swift,asta in cazul in care vand masina actuala!
dan39
aici o gasesti...mult si bine...la cum se misca piata auto...!
dan39
avand in vedere ca de cand am postat anuntul cu clio, nu mi s-a pus nicio intrebare legat de el,am o curiozitate...daca e cineva interesat,cat mi-ar oferi pe el?!
Cloud206
206 1.1i 2001 ?
dan39
fara schimburi,va rog
dan39
merci de incurajare

renault-4200e
suzuki-1400e

chiar nimeni interesat sa poarte o negociere pt symbol?!
mike_mocy
salut!cati km are suzuki?in ce stare se afla si daca momentan mai are nevoie de vreo interventie, de schimbat cv?ms si spor la vanzare!
dan39
126.000km,merge bine(sta pe bara de o jumate de an),trebuie reglat cablu de ambreiaj sau inlocuit
dan39
4100e Symbol
1400e Suzuki
dan39
4000e negociabil Symbol
1400e negociabil Suzuki
puiucu4u
suzuki este varianta "cheala"? ce dotari are?
dan39
merge si...atat radmasa.gif
puiucu4u
vad ca mai mult sta si se pare ca asta o sa faca in continuare.... dar in fine.. tu stii mai bine! bafta! radmasa.gif
dan39
3900e-symbol
1300e-suzuki
tibitu
salutare,un pret in cazul in care se cumpara ambele masini?merci
dan39
4500e
tibitu
ce banuti mai trebuie bagati in suzuki,am inteles ca symbolul este ireprosabil,merci
dan39
sincer, o spoiala exterioara (in cazul in care esti pretentios si vrei sa dispara micile zgarieturi si inceputul de rugina de la aripa spate stanga) si ceva la ambreiaj dar nu stiu ce...ea intra usor in viteza,la rece si la cald, nu patineaza dar are un zgomot ce dispare cand apesi ambreiajul...
tibitu
ai un id de mess,ca nu ma lasa sa dau pm
dan39
3800e symbol
1200e suzuki
dan39
vandut suzuki
ramas symbol...in continuare 3800e negociabil

poze mai recente si pe soare!
dan39
up
dan39
up
dan39
up
dan39
S-a vandut,se poate inchide.Multumesc Andrei si tuturor celor care mi-au suportat up-urile!Bafta tuturor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.