Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: preturi la toate optionalele dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Piese auto - Dacia Sandero
florin333
as dori si eu sa stiu preturile la optionalele dacia care sunt pe situl oficial.nu am gasit pe nicaieri preturile mai ales la navigatia mio c220 sau mp3player .boxe .etc.daca ati putea posta o lista cu toate v as ramane recunoscator .va multumesc
Serje
De ce si-ar cumpara cineva asa ceva de la un dealer Dacia? Te scot banii afara din casa?
Daca te intereseaza preturile lor normale, intreaba-l pe google ca te ajuta el.
florin333
m ar interesa auditia si alte chestii pe care daca le as pune in arta parte mi as pierde garantia banuiesc si sincer nu prea imi convine ca pentru un mp3 sa pier garatia la electrica
Steel Tormentor
eu mi-am pus mp3 fara probleme. aparatul l-am luat din metro parca cu vreo 2 mil si ceva. n-aveam nevoie de ceva scump. daca mi-as fi luat mp3 + montaj de la ei m-as fi usurat de cateva milioane bune.
practic nu faci altceva decat sa scoti casetofonul vechi si sa-l introduci pe cel nou, fara alte modificari. nu vad de ce as pierde garantia. oricum nimeni din service n-a comentat cand am mai fost la revizii.
Serje
Nu pierzi nimic, si daca vrei tu sa fi linistit, ti-l iei de unde vrei si mergi la ei sa ti-l monteze. Dar la navigatie? Acolo ce garantie pierzi? La bricheta?
Steel Tormentor
ca sa-ti raspundem totusi, te duci la cel mai apropiat dealer Dacia si ceri acolo preturile. Ar trebui sa aiba brosuri cu preturi pentru toate accesoriile. din ce am observat eu acestea difera de la dealer la dealer.
YR-ZBG
Am fost eu la dealer am cerut si am primit catalogul cu accesorii auto pt. Sndero.
Nu este trecut nici un pret...in schimb gama de produse e incredibila.
De la bare de pavilion, aparatori de noroi, senzori de parcare, alarme pana la bratara Sandero, tricou si sapca Sandero.... si cel mai tare accesoriu trusa de manechiura Sandero. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Nu glumesc...chiar exista si e pe catalog.

florin333
doamne..ce panarama .normal ca nu scriu preturile pentru ca banuiesc ca sunt peste preturile pietei.cu toate astea cred ca or sa aibe succes deoarece cei care iau masinile in rate prin banca nu isi pewrmit sa dea bani seprat pe accesorii preferand sa le achizitioneze e la ei .
FLP
Covorase si-a luat cineva?

La mine masina a venit cu niste covorase din ala de targ cu o linie rosie de jur imprejur de cauciuc care dupa ce ca nu se potrivesc mai sunt si hidoase... AM sunat la ei si cica eu 2 modele : 75 de ron sau 95 de ron, a luat cineva ?
vic24
Fratilor.... e clar ca e o mare nesimtire la dealerul din Constanta..... daca va mai aduceti aminte de numerele mele rosii de 155 ron...
Acum, apropo de covorase.... si eu vreau sa imi iau, sun si aflu ca au la 150 ron !!! iarasi un pret umflat rau fata de ce se vehiculeaza aici wacko.gif
billbobdoe
Am intrebat si eu in Galati de covorase din cauciuc si erau 142 ron inainte sa creasca cursul la euro.
Eu eram incantat de marele sistem de prindere, dar am vazut la un coleg ca e mai mult de forma; tot aluneca covorasul.
YR-ZBG
Din cate stiu multe accesorii de pe logan derlina se potrivesc la sandero. Ma refer in principal la covorase, bare pavilion, aparatori noroi. Am gasit preturile acestor accesorii la unul din dealerii Dacia.
vladpc
Am luat eu cu 150 ron covorase de cauciuc gen tavita.
Nu aluneca pt ca au un sistem special de prindere, adica dacia a pus un tumburus in fata la scaun iar covorasele vin cu o gaura speciala in ele, numai pt cele de fata.
pitiku1
salluti all uitati aici ultima oferta de accesoriii dacia din luna decembrie:[attachmentid=1627488077]
bobo77
Ne-ai inebunit bre cu oferta asta, am primit-o majoritatea pe e-mail...
pitiku1
QUOTE(bobo77 @ 14 Dec 2008, 22:18)
Ne-ai inebunit bre cu oferta asta, am primit-o majoritatea pe e-mail...
*



bn omu da poate mai sunt care nu au primit oferta.
Stefan
Stie cineva daca barele de pavilion de la Logan se potrivesc pe Sandero?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.