Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante Tabla 15"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fre33lancer
Dupa cum spune topicul caut jante de 15' de logan/megane in stare cat mai buna, cauciucurile nu ma intereseaza. Astept oferte, fara sa fie zgariate sau lovite si indreptate.
mariancd
Daca imi permiti, ai grija cu jantele de logan pe megan, nu se potrivesc ...
Fre33lancer
hmm , sigur ?! blink.gif , ca par identice , ms de info anyway


atunci caut numai jante de table pentru megane rolleyes.gif
dan.gutu
QUOTE(mariancd @ 6 Oct 2008, 10:10)
Daca imi permiti, ai grija cu jantele de logan pe megan, nu se potrivesc ...
*


Depinde despre ce Megane este vorba,eu am pus de Megane 1 pe Logan si se potrivesc. smile.gif
99AIM
Am eu de Clio 3 pe 15,originale france,rulate max 500 km+16 prezoane+4 capace de origine la 500 ron fix.
barbutu
nu vad de ce nu s-ar potrivii jantele de logan,au aceiasi distanta intre prezoane ca si cele de megane.
am eu 2 bucati de logan rulate20 mii km in stare super buna,nu sunt atinse.pret 150 lei ambele
Fre33lancer
@dan.gutu : megane sedan 2 2008
@RamboX : se potrivesc la Megane ? Din cate stiu doar cele de Logan si de Megan normal ar merge
@barbut_88: caut 4 bucati , de preferabil de la aceasi masina , sa nu am probleme cu una stramba, una indreptata si asa mai departe .

barbutu
momentan am decat 2 bucati,mai bune ca ale mele sunt doar noi.sunt impecabile daca vrei o sa le fac si poze.am intrebat azi un nene la vulcanizare si mi-a zis ca merg fara probleme jantele de logan pe megane.a spus ca cele de megane sunt o idee mai late.
marksman
QUOTE(barbut_88 @ 6 Oct 2008, 20:14)
nu vad de ce nu s-ar potrivii jantele de logan,au aceiasi distanta intre prezoane ca si cele de megane.
*



a pus marty un post pe undeva pe aici in care explica "de ce": gaura aia din mijloc difera ca diametru intre jantele de logan si alea de megane (2)
99AIM
QUOTE(Fre33lancer @ 6 Oct 2008, 20:40)
@dan.gutu : megane sedan 2 2008
@RamboX : se potrivesc la Megane ? Din cate stiu doar cele de Logan si de Megan normal ar merge
*


Cel mai simplu este sa facem proba cu rezerva mea,din cate stiu eu merg pe megan,cele de Logan parca nu ca ating in etrieri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.