Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] JANTE ALU 16'
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RADU__
Cine a schimbat jantele originale , sau cine are 4 jante alu pe 16' pentru Megane Sedan si vrea sa le văndă,
să posteze starea estetică și modelul, starea tehnică (perfecte, îndoite ușor, grav,nesemnificativ) cu sau fără senzori de presiune, cu sau fără prezoane + antifurt și dacă se poate si o poză măcar cu una sau poze la cele cu diferite "afecțiuni"

Mulțumesc
RADU__
alte oferte?
RoboCoop
te intereseaza acest model http://www.reno.ro/-VAND-janta-aliaj-pe-16-t120639.html
am doar 1 buc dar e noua
RADU__
mai fa rost de 3 si poate ma intereseaza
gotty
modelul este cel atasat....starea este buna(mai multe detalii iti pot da maine cand ma uit mai atent la ele)....astept un pret pe pm
RADU__
@gotty
Ok multumesc, ma intereseaza. Astept Pm cu detalii si pret.
i_am_sleek
am si eu 2, modelul nervastella stare perfecta
RADU__
OK! Hai sa mai gasim inca doua.
i_am_sleek
am mai gasit una care a fost lovita insa e ok acum, e testata la vulcanizare nu are batai nu are nimic,
RADU__
Multumesc pentru ajutor, dar vreau numai in perfecta stare. Cele indreptate (avem si noi la Bv centru de indreptat jenti) de multe ori au o "memorie" la indoire. Este asa zisa memorie a metaleor, de si este specifica otelurilor.
barbutu
set complet.impecabile,fara lovituri,nu sunt sparte....s.a.m.d
se dau cu sau fara cauciucuri,momentan au montate cauciucuri de vara(nu mai stiu ce marca sunt ma uit la ele si le fac poze)
pretul este se 1300 lei cu tot cu cauciucuri jentile ruleaza momentan pe un logan,se accepta proba la orice vulcanizare pt ale verifica daca bat.
jentile sunt in pitesti si nu le trimit prin curier.
RADU__
@barburt_88 Multumesc de raspuns.
Te-am trecut pe lista de prioritati.
Mai astept oferte daca nu te superi
pancone
Lucky day amice....
am eu celalalte doua jante de care ai nevoie.... nervastella 16"!
adica am doua in stare f buna si una mai...pt drumuri romanesti tongue.gif .
jantele sunt incaltate!
In cazul in care esti interesat astept un telefon de la tine: 0744-347607.
RADU__
Mai sunt si alte oferte?
suzu
am eu 4 jante cu anvelope aproape noi, 450 euro negociabil sau jante tabla plus diferenta

http://reno.ro/-VAND-jante-16-originale-Re...-1-t126848.html
i_am_sleek
pau are radu 2 perfecte eu am 2 la fel (le poti pune in cutie)
eu vreau 600 ron pe amandoua vedem cat vrea si radu si asta e setul smile.gif

0746222246 daca te hotarasti
RADU__
Multumesc pentru ofertele voastre. Am cumparat rotile lui Gotty. Sper sa nu am problame.

Acum caut senzori de presiune.

Acest topic se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.