Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Meguiars
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Deviltry
Dragi forumisti,

In foarte scurta vreme voi avea disponibil la vanzare produsele Meguairs.

Meguiars, pentru cei care nu sunt familiari cu brandul, a fost lansate pe pietele de profil de mai bine de un secol, fiind o afacere de familie inceputa de Frank Meguiar, Jr. Ceea ce initial a fost un labor de polish pentru mobila si echipamente, a devenit o afacere recunoscuta international pentru produsele de detailing, curatare si intretinere pentru auto, moto, echipamente maritime, instrumente muzicale si nu numai.

Pentru a pune la punct prima comanda, bazata pe cereri ferme, va rog sa-mi spuneti ce va intereseaza. Produsele le puteti vedea aici: http://www.meguiars.com/estore/product_list.cfm, deocamdata, urmand in curand si un site de prezentare in romana.

Astept cu drag solicitarile voastre. Pentru prima comanda, si pentru membrii Daciaclub si Reno, promit preturi speciale.

Paul / 0755 578 435
sinon
Salut,

O lista cu produse, preturi, se poate ?
Numai bine
AlexV
Redeschis la cerere.
Deviltry
Salutare

Am revenit cu preturile.

Comanda minima 25 EUR; plata se face in valuta (pentru a evita diferentele de curs valutar), direct in cont de banca (depunere numerar sau transfer bancar).

As vrea sa am un transport la 10 zile (asta inseamna pregatirea comenzii si platile interne/externe in 7, si livrarea in 3 zile).

Lista de preturi este atasata acestui post; preturile sunt in EUR.

Informatii referitoare la plata (cont, banca), pe privat, sau la coordonatele:

Yahoo - paul_ursu
Telefon - 0722 224 157
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.