Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Laguna 2 privilege
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex_Riza
[attachmentid=1627475769][attachmentid=1627475768][attachmentid=1627475770][atta
chmentid=1627475771]Fratilor vrea cineva sau stie cineva pe careva care isi doreste o laguna 2?Am nevoie neaparat de bani si o vand urgent(desi imi pare rau).Are o gramada de dotari si arata bine.daca e cineva interesat ple conatactati-ma pentru detalii aici sau pe tel 0723318023
(sper ca nu am suparat pe nimeni cu acest topic!!!)
teazers
[B]da ce an e si cit vrei pe ea??
sfinxgo
anul vad ca in semnatura e 2001km par cam puti in atatia ani(daca greseac imi cer scuze)
Dan73
Asta e anunt de vanzare asa ca trebuia pus pe la bursa. Probabil va fi mutat. Vezi ca toata lumea iti poate citi postarile si ce probleme ai la masina biggrin.gif ...dar ma rog...asa e corect. Cred ca masina e Lux Privilege pentru ca vad ca are tempomat, scaune complet in piele, spalatoare de faruri.
Alex_Riza
masina area 87000 mile adica in jur de 140000km. pretul e discutabil doar in cazul in care cineva o vrea ca altfel pierdem timpul si eu din pacate ma cam grabesc, nu pentru ca nu imi place masina ci pentru ca am urgenta nevoie de bani!asa ca va rog daca e cineva interesat sa ma contacteze urgent.ms

9 Oct 2008, 18:49:
Apropo pretul la care m-am gandit e 7000euro negociabil.
Masina are urmatoarele extrase: computer de bord cu avertizare vocala,dubluclimatronic,senzor de umiditate la interior,oglinda interioara heliomata,scaune din piele si plus reglabile pe inaltime si adancime(cele din fata),sistem audio din 8 difuzoare CLARION, 3 suporturi de pahare, 3 prize de 12 v la interior, perdele la geamurile din spate si la luneta, 4geamuri electrice cu dubla actionare, blocare usi si geamuri pt copii, volan reglabil pe adancime si inaltime,pilot automat,limitator de viteza, torpedou cu racire, oglinzi laterale heliomate incalzite si retractabile electric(butonul de actionare necesita inlocuire),motor(nu scoate fum si nu consuma ulei) 1,9dci, 120 cp,kit exterior confectionat pe comanda in Italia, 2 tobe de esapament(iasa gaze pe amandoua),jante originale renault de 17"(cauciucurile ar trebui schimbate cu unele pt iarna), senzori de presiune in roti(arata pe bord cate atmosfere sunt in fiecare roata),vopsea metalizata, faruri de ceata,spalator faruri,senzori de ploaie, directia se intareste la viteza mare,faruri cu Xenon,amortizoare fata , capeti de bara,bielete de directie,bielete antiruliu,pivoti schimbate in urma cu o luna!
sistemul de culisare pentru geamul stanga fata trebuie curatat ca nu permite geamului coborarea pana jos si volanta are un tacanit cateodata, deobicei in perioade in care este foarte cald afara(nu imi explic fenomenul dar na.....)
daca mai are cineva intrebari stau la dispozitie numai ca vreau neaparat sa o vand pana duminica sad.gif
masina se poate vedea in timisoara

9 Oct 2008, 19:10:
Apropo pretul la care m-am gandit e 7000euro negociabil.
Masina are urmatoarele extrase: computer de bord cu avertizare vocala,dubluclimatronic,senzor de umiditate la interior,oglinda interioara heliomata,scaune din piele si plus reglabile pe inaltime si adancime(cele din fata),sistem audio din 8 difuzoare CLARION, 3 suporturi de pahare, 3 prize de 12 v la interior, perdele la geamurile din spate si la luneta, 4geamuri electrice cu dubla actionare, blocare usi si geamuri pt copii, volan reglabil pe adancime si inaltime,pilot automat,limitator de viteza, torpedou cu racire, oglinzi laterale heliomate incalzite si retractabile electric(butonul de actionare necesita inlocuire),motor(nu scoate fum si nu consuma ulei) 1,9dci, 120 cp,kit exterior confectionat pe comanda in Italia, 2 tobe de esapament(iasa gaze pe amandoua),jante originale renault de 17"(cauciucurile ar trebui schimbate cu unele pt iarna), senzori de presiune in roti(arata pe bord cate atmosfere sunt in fiecare roata),vopsea metalizata, faruri de ceata,spalator faruri,senzori de ploaie, directia se intareste la viteza mare,faruri cu Xenon,amortizoare fata , capeti de bara,bielete de directie,bielete antiruliu,pivoti schimbate in urma cu o luna!
sistemul de culisare pentru geamul stanga fata trebuie curatat ca nu permite geamului coborarea pana jos si volanta are un tacanit cateodata, deobicei in perioade in care este foarte cald afara(nu imi explic fenomenul dar na.....)
daca mai are cineva intrebari stau la dispozitie numai ca vreau neaparat sa o vand pana duminica
masina se poate vedea in timisoara

9 Oct 2008, 19:23:
Apropo pretul la care m-am gandit e 7000euro negociabil.
Masina are urmatoarele extrase: computer de bord cu avertizare vocala,dubluclimatronic,senzor de umiditate la interior,oglinda interioara heliomata,scaune din piele si plus reglabile pe inaltime si adancime(cele din fata),sistem audio din 8 difuzoare CLARION, 3 suporturi de pahare, 3 prize de 12 v la interior, perdele la geamurile din spate si la luneta, 4geamuri electrice cu dubla actionare, blocare usi si geamuri pt copii, volan reglabil pe adancime si inaltime,pilot automat,limitator de viteza, torpedou cu racire, oglinzi laterale heliomate incalzite si retractabile electric(butonul de actionare necesita inlocuire),motor(nu scoate fum si nu consuma ulei) 1,9dci, 120 cp,kit exterior confectionat pe comanda in Italia, 2 tobe de esapament(iasa gaze pe amandoua),jante originale renault de 17"(cauciucurile ar trebui schimbate cu unele pt iarna), senzori de presiune in roti(arata pe bord cate atmosfere sunt in fiecare roata),vopsea metalizata, faruri de ceata,spalator faruri,senzori de ploaie, directia se intareste la viteza mare,faruri cu Xenon,amortizoare fata , capeti de bara,bielete de directie,bielete antiruliu,pivoti schimbate in urma cu o luna!
sistemul de culisare pentru geamul stanga fata trebuie curatat ca nu permite geamului coborarea pana jos si volanta are un tacanit cateodata, deobicei in perioade in care este foarte cald afara(nu imi explic fenomenul dar na.....)
daca mai are cineva intrebari stau la dispozitie numai ca vreau neaparat sa o vand pana duminica
masina se poate vedea in timisoara
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.