Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND],Motor R5 GTT complet.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CobraArt
Motorul l-am luat eu sa il pun pe Dacie,dar am vindut masina.I-am rectificat chiuloasa(supapele sunt super,planeitatea),i-am cumparat o axa standard,am un arbore care este la R2 si nu mi-a convenit asa ca mi-am luat unul nou,garniturile sunt noi,segmenti,cuzineti,blocul este impecabil,am 8 pistoane cu tot cu biele si camasi pt el,turbina,intercooler,pompa apa,ulei,cutie 5 trepte,galerie,baie ulei,aprinderea.etc
Eu l-am luat mai scump,am si bagat bani in el si il vind cu 500 negocibil.Motorul este defacut(nu am apucat sa il montez),puteti sa veniti cu mecanic sa se uite la el mai ales ca este desfacut.Ma gasiti la telefon si vb si despre pret 0748 214 228 Cristi dupa 12.
Daca mai vrea cineva am multe piese la fiecare componenta.
Ploiesti
CobraArt
Sau vreau la schimb niste jante pe 15 sau 16" prindere 4x100.
CobraArt
uppp

20 Oct 2008, 18:26:
Ultimul pret il las pe evetualul cumparator sa-l faca,dar sa fie ok si pt mine si pt el biggrin.gif
CobraArt

........................
CobraArt
12 milioane pana miercuri.
CobraArt
Eu zic ca este moca la banii astia,si nu are nimic motor,doar ca am nevoie urgent de bani.
CodeXS
Arata bine tot ce e in poze, mai pune poze poate cineva va vedea ceea ce isi doreste. Bafta la vanzare.
CobraArt
Binenteles ca unele piese trebuiesc si ele curatate,etc....
CobraArt
12 mil...............
1100 Rs
Vacumul de la aprindere este rupt
asa ca nu prea ai ce face cu aprinderea aia.
CobraArt
12 milioane.
rba
salut,

dai chiulasa separat? daca da, zi-mi cat ai luat din ea la planare si cat ceri.

cu stima,
rba
CobraArt
Pret negociabil.Daca nu il vreti sa il puneti pe masini il luati pentru piese si tot iesiti mai bine.
adi_c
up
CobraArt
....................
CobraArt
Se discuta ultimul pret la telefon.
rba
salut,

mai gandeste-te daca dai chiulasa separat si cat ai vrea pe chiulasa.
cat ai luat din chiulasa la planare?

cu stima,
rba
Cristi1980
ce bani vrei pe turbina,intercooler?
rba
QUOTE(Cristi1980 @ 14 Nov 2008, 21:11)
ce bani vrei pe turbina,intercooler?
*



salut,

nu inteleg raspunsul tau....

Cu stima,
rba
CobraArt
10 milioane ultimul pret.imi ocupa spatiu de pomana,mai jos de atat nu o sa las ca si asa e pomana.daca il dau pe bucati iau mai mult,dar nu am timp sa il dau pe bucati.
smeqerudemine
da-mi un e-mail pe nemilostivu@yahoo.com :-) sami spui cam cat mai poti astepta smile.gif poate il iau eu smile.gif
CobraArt
Nu il tin pentru nimeni.CIne vine cu banu il ia si gata.Daca ai bafta sa nu il dau e ok...
CobraArt
Nu mai este valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.