Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA SOLENZA 2005 32500 KM
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rococo
Vand Dacia Solenza An De Fabricatie 2005, 32000 Km.servo-directie, Servo-frana, Aer Conditionat, Airbag Sofer, Inchidere Centralizata, Mp3 Cu Boxe Pioneer, Alarma Cu Gps, deschidere din telecomanda portbagaj, Antifurt Roata Rezerva, Rca, Casco Full, Carte Tehnica, Culoare Verde Cameleon Metalizat, Revizie tehnica La 30000 Km Stare Impecabila. 3000 Euro Cu Preluare Lizing Inca 17 Rate Sau 5500e Usor Discutabil


Tel 0721668476

Editat de Moderator: Specificatia Euro a fost stearsa din titlu si din oferta, pentru ca era nereala. Daca initiatorul doreste sa ma contrazica, este liber sa posteze o poza cu talonul in care sa se vada ca ultimele 2 caractere din Numarul de omologare (pozitia 10 din talon) sunt E4.
rococo
up
NYCKO22
bancheta spate are tetiere ?
ce model de echipare este ?
rococo
In atentia moderatorului ca a sters norma de poluare Euro IV, am sa postez o poza a talonului si as dori sa stiu ce se intampla, daca am dreptate.....

14 Oct 2008, 12:10:
si...app. am castigat cinci pariuri pe tema asta!!!!

14 Oct 2008, 12:52:
[attachmentid=1627476739]PENTRU CARCOTASI...............


14 Oct 2008, 16:37:
up!!!!!!!!!!!!!!!
rococo
[attachmentid=1627476855] iata cum arata o solenza 2005 EURO IV
andri1940
Si eu tot Solenza 2005 am si e intr-adevar scris in talon ca e euro 4

Succes la vanzare biggrin.gif
rococo
inca mai astept scuzele de rigoare din partea "Moderatorului"
argon
masina nu e Euro 4, in 2005 cand au conceput seria aia din talon habar nu aveau ce inseamna ultimele 2 caractere, se poate intreba direct la vocea clientului, sau testa la orice test de noxe, de asemenea se pot compara fizic sistemele de depoluare(ceva sonde in plus) cu o Solenza Euro3 si se observa ca nu e nimic schimbat, asta din topic e Euro 3 toata ziua, nu ca ar conta prea mult pentru eventualii cumparatori( care isi iau la banii aia Logan euro 4 pe bune). blush.gif
rococo
spre surprinderea ta a fost testata si este EURO IV plus ca are o sonda lambda dupa catalizator

16 Oct 2008, 11:26:
iar masajele off topic ar tebui sterse
argon
Si Euro3 are sonda aia, e diferenta de la E2 la E3, pune mai bine un scan dupa hartia de la noxe, cu valorile, HC, NO, COcor , ppm si alte smecherii.
rococo
Mai argonica ai tupeu sa ne intalnim (nu pentru alceva, nu te speria) sa-ti dovedesc ca am dreptate???????
Si ai grija la exprimare daca nu vrei sa te vezi la "greseli gramaticale" 168.gif
Valerika_str
Din cate stiu eu solenza nu a avut E 3 ci E 2! Eu abea am intrat in posesia ei cu toate ca datusem avans la dealer(mi s-a oferit logan in locul ei)! Daca e cum ziceti voi ca nu aveau habar ce scriau in talon de ce nu scriau prostioarele astea si la loganurile din 2004-2005? Oricum ce e scris e scris, la rovigneta nu sta cucoana de acolo sa iti bage tevile alea in esapament! Pana atunci masinuta ramane cu E 4!
rococo
2500 respectiv 4900
rokos
te rog daca se poate sa specifici la ce firma e leasing-ul incheiat, ce rata este de plata - inclusiv TVA si casco, si valoarea reziduala daca este cazul.multumesc
rococo
Firma de leasing este RCI LEASING ROMANIA, rata este de 100 E inclusiv TVA, se factureaza in lei, CASCO, 51 E trimestrial iar rata reziduala este de 600 E dar, se poate esalona la sfarsit pe mai multe luni
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.