Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese super ieftin, becuri xenon originale
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
nr1_gogon_1979
Vand far stanga nou-nout megane 2.2;alternator clio;airbag pasager nou-nout laguna;bandouri noi-noute bara fata megane 2.2;grila noua de sub parbriz megane 2.2;kit ambreiaj nou laguna 1;claxon megane 2.2;folie protectie prag stg+dr megane 2.2;set 4 buc capace roti noi megane 2.2 / Pret total:1.000 euro

<span class='edit'>10 Oct 2008, 19:08:</span>
in pret mai intra si 1 buc proiector ceata megane 2.2
Paul Gabriel
claxonu nu'l dai?
nr1_gogon_1979
ba da.pot sa dau si piese separat,le-am pus pe toate la un loc pt ca am crezut ca asa le dau mai repede.
CataT
Folia protectie pentru prag megane 2.2 este noua, la ce pret, ai si pentru fata si pentru spate?
nr1_gogon_1979
folia este doar pt spate(pt fata nu exista)si este stanga+dreapta este noua,pret la dealer este 50 ron/buc eu vreau 10 eur/buc (x2)
CataT
biggrin.gif scuze, eu ma gandeam la asa ceva... acum am vazut ca este vorba de folie
nr1_gogon_1979
20 mil. toate
RoboCoop
capace roti pe cat sunt?
pe claxon cat vrei?
nr1_gogon_1979
capacele roti sunt pe 15'' , claxonul nou este 3 mil la dealer , eu vreau 1,5 mil.
Hack
Poti pune o poza cu capacele, si un pret te rog? Un pret si pentru far?
Razor
Si pe mine ma intereseaza capacele.
nr1_gogon_1979
pretul la far este 800 ron la dealer,eu vreau 500 ron,pret capace aproximativ 100 ron/buc la dealer,eu vreau 250 ron pe toate 4.nu merge sa atasez poze,nu stiu de ce,daca vrei le pot trimite pe mail daca-mi dai o adresa de mail,am mai avut problema asta cu pozele si la inceput cand am postat anuntul si nu a mers si vad ca nici acum nu merge.farul este fara lupa,cred ca este de megane 2.1,pacat ca nu pot pune pozele.daca stie cineva cum pot rezolva problema rog sa ma ajute.
mike12
Grila aia de plastic este plasticul ala de sub stergatoare? pune si tu un pret te rog. Mersi
nr1_gogon_1979
da,daca vrei pot sa-ti trimit o poza daca-mi dai o adresa de mail,aici nu merge sa pun poze... pretul la dealer este 8 mil. eu vreau pe ea 3 mil. negociabil.nu este sparta,nu are nimic,este in tipla.mai multe detalii pe mail.

23 Oct 2008, 08:59:
up
nr1_gogon_1979
up.poze pe mail.preturi negociabile.
nr1_gogon_1979
UP! mai sunt si 2 scrumiere originale de megane 2.2 de vanzare,amandoua 1 mil.sunt noi.
patronul_alex
bandou fata stanga cati bani?
nr1_gogon_1979
bandou stg fata 500.000 sau 800.000 setul,bineinteles ca tot este negociabil.as prefera sa le dau in set.aici sunt poze: http://profile.imageshack.us/user/emildobreanu/




14 Nov 2008, 14:42:
bandourile s-au dat,raman valabile celelalte piese.
Ryk
stergatoare de 2.2 ai? ma refer aici la brate, dar daca dai si lamele este si mai bine. astept un raspuns, preferabil pe PM, daca nu e ok si aici.
patronul_alex
iti dau 400 pe ala din stanga sau 650 pe amandoua,dar vad ca cea din dreapta nu nu prea seamana cu aia originala ,ma refer la butonul care iese afara,asa se vede din pozele tale.eu nu pot da PM, daca imi dai un numar ceva de tel sau o adresa de mess,putem sa ne intalnim in bucuresti daca iti convine oferta pe luni asa mai sigur.numai bine
nr1_gogon_1979
setul de bandouri s-a dat.era original,crede-ma.stiu ce vand.am facut poza si la ambalaj sa poti vedea codul,vezi ca ti-am trimis si pm.
patronul_alex
oricum nu cred ca se potrivea ,a mea e din 2005 ,acum am vazut ca sunt originale dar pt modelul foarte nou(2007),cel putin cel din dreapta nu se potrivea dar oricum imi trebuia alalalt.
danielliviu
farul e de 2.1 sau 2.2 ?
nr1_gogon_1979
da-mi o adresa de mail sa-ti trimit poze fu farul si cu masina de pe care provine.farul este fara lupa.vezi ca poze sunt si in posturile de mai sus,daca vrei pot sa-ti mai trimit poze,ai acolo si codul de pe cutia lui,farul este made in france,nou in cutie(de fapt am desfacut cutia sa pozez farul biggrin.gif )farul este de 2.1
adi.iulian
salut ma intereseaza si pe mine daca ai motorasele de la faruri pentru reglat eslectric ,si la ce pret sunt ,uite adresa mea de mail adi.iulian@gmail.com
nr1_gogon_1979
up! adi ti-am trimis mail.
adi.iulian
sal motorasele de la faruri nu le ai ,si ma intereseaza daca ai si comanda aceea din masina pt reglat faruri si clema aia din metal de la capota dak ai

1 Dec 2008, 18:36:
imi cer scuze acum am cittit mail-ul merci oricum bafta la vanzare
nr1_gogon_1979
UP !!!

pretul la airbag la dealer este de 1.137 ron si dureaza 3 saptamani (comanda Franta),eu vand cu 100 euro,bineinteles negociabil.
Catalinmodena
mai ai folia aceea pentru praguri?Un pret si o fotografie daca se poate.
nr1_gogon_1979
mai sunt foliile,pret 15 euro 2 buc.poze aici:


http://img150.imageshack.us/my.php?image=27122008427rf8.jpg
stanyc2003
claxonul il mai ai? pt un megane 2.1

se aude ok sau e lesinat (ca majoritatea claxoanelor de pe Megane)?
nr1_gogon_1979
claxonul mai este. codul scris pe el este: 82 00 524 143 .este marca SEGER,model 60B HIGH 12V 510 Hz .
stanyc2003
e nou sau SH?
ce pret are?
nr1_gogon_1979
sh.130 ron.
nr1_gogon_1979
pretul ramane neschimbat.daca te uiti mai atent la imaginile mele vezi ce vand eu si ce vinde el ... pozele mele : http://profile.imageshack.us/user/emildobreanu
nr1_gogon_1979
up

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
nr1_gogon_1979
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ru55eL
Ai cumva proiector de ceata ? pret ?
nr1_gogon_1979
am.pret 70 ron
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
lucialina2000
capacele cat sunt? se potrivesc pe un logan? sunt pe 15'?
sandokhan
Jantele sunt de 14 sau 15? Si un pret te rog.
nr1_gogon_1979
pe 15,pret 5 mil.
sforicel
ceva poze cu jantele se poate?
nr1_gogon_1979
poze cu jantele
mada2008
Ofer 150 RON pe o janta si cele 4 capace.
enache_sorin
Mai ai capacele? Care e ultimul pret?
nr1_gogon_1979
capacele mai sunt.preturile sunt un pic mai sus....
tibirk
kit-ul ambreiaj pt ce serie de motor e?
nr1_gogon_1979
atasez poze cu kit-ul de ambreiaj. Renault Laguna I RN 1994,2000 cmc,114 cp,euro 2,8 valve,nu mai stiu serie motor,am vandut masina acum 3 ani,o sa mai caut prin acte sa vad daca gasesc o copie dupa talon sau dupa carte si revin cu informatii.
cristianxxl
In ce stare e alternatorul de clio?Cit vrei pe el?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.