Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]aduc la comanda piese originale dacia clasica
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
di3g0
aduc la comanda orice piesa pentru dacia clasica...aduc orice piesa ce tine de masina (bari cormate,embleme,masca radiator...componente motor,fete de usi) astept comenzile voastre...raspunsul il primiti cat se poate de rapid...tin sa va spun ca pentru piese ma voi duce din 5 in 5 zile...acum depinde de comnezi...cata_kevi sau 0727534556 Catalin

pretul se negociaza in functie de produs...
adaug :
carburatoare de 1,3 - 35 ron
emblema UAP - 25 ron
masca fata cu ochelari - 30 ron
pentru alte piese astept oferte

15 Oct 2008, 08:25:
up ... vand orice piesa legata de dacia

planetare - 50 ron perechea
sity_boy84
sal....m-ar interesa si pe me pt viitor un pret la urmatoarele: bord jaeger cu turometru sau fara, consola centrala cu ceasurile de apa si ulei incluse, cotiera scaune fata, proiectoare ,lampi spate frantuzesti(eventual doar sticla) si lampi pozitie fata albe (de asemeni eventual doar sticla) ms frumos! poate vom colabora pe viitor
di3g0
o sa iti dau un rasp maine seara...cel tarziu luni...
o sa revin si cu preturile pentru fiecare produs in parte. salut
verde57
sunt interesat daca poti face rost pe viitor de un saxofon model anii '69, este un saxofon cu doua tevi in loc de una.
si mai sunt interesat de ochelari 1300 in stare exceptionala!
vis-a-vis
Bare d-astea gen 1310 dar dintr-o bucata, fara flapsuri?

user posted image
di3g0
QUOTE(verde57 @ 18 Oct 2008, 16:08)
sunt interesat daca poti face rost pe viitor de un saxofon model anii '69, este un saxofon cu doua tevi in loc de una.
si mai sunt interesat de ochelari 1300 in stare exceptionala!
*


ok...ma interesez in legatrua cu saxofonu iar in ceea ce priveste ochelarii asta sigur am...
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Oct 2008, 16:23)
Bare d-astea gen 1310 dar dintr-o bucata, fara flapsuri?

user posted image
*



cred ca te pot rezolva...acum sa vad in ce stare se afla...
PS:maine seara primiti raspunsul si pretul pentru fiecare produs in parte
verde57
daca esti pus pe treaba, cumpar si o bara dintr-o bucata r12!!
soulraven
cotierea scaune fata si daca ai si poze, m-ar interesa
di3g0
am revenit asa cum v-am promis...cu ce va pot ajuta...
-scaunele fata+cotiera 130 ron
-bancheta sapte 50 ron
-grila fata competa 35 ron
-jante 30 ron buc
-bare cromate 50 ron fata/spate
-aeroterma 100 ron
-butoane 5 ron
-orice far 30 ron(unele dintre ele sunt noi)
-volan 25 ron
Chitu Florin
Un set de tampoane mari pentru bari cat ar fi? dar sa fie in stare buna.
Hormonelul
M-ar interesa scaunul cu cotiera(numai cel al soferului), centurile de pe aceeasi masina, bricheta(mecanismul interior-soclul) bricheta in sine o am.
Aripi fata si spate de 1300 in stare buna poti gasi ?
M-ar interesa si fusta spate fara lampi de marche arierre.

Multumesc,
di3g0
QUOTE(Chitu Florin @ 19 Oct 2008, 21:30)
Un set de tampoane mari pentru bari cat ar fi? dar sa fie in stare buna.
*


ok...se rezolva.,..pe miercuri iti pot onora comanda...cand esti dispus sa le iei ma anunti ...salut

QUOTE(Hormonelul @ 20 Oct 2008, 11:35)
M-ar interesa scaunul cu cotiera(numai cel al soferului), centurile de pe aceeasi masina, bricheta(mecanismul interior-soclul) bricheta in sine o am.
Aripi fata si spate de  1300 in stare buna poti gasi ?
M-ar interesa si fusta spate fara lampi de marche arierre.

Multumesc,
*


referitor la scaune...pentru momet le-as da la pereche...acum ramane de vazut...pe joi iti dau un rasp concret...centurile ti le pot pastra...referitor la bricheta ti-o dau completa...faci tu un pret...referitor la aripi...joi ai un raspuns...

o seara buna
soulraven
o consola nu ai?
Albert Einstein
Salut, vreau butonul mic de pe bord, care apare in poza, cel pe care scrie Brake si eventual 2 planetare lungi. Pentru planetare iti spun sigur zilele urmatoare. Din ce oras esti? Multumesc
Psyche
salut...o bara spate, dar modelul mai lat, adica frantuzeasca smile.gif

am o impresie ca o sa iti mearga brici topicul smile.gif sanatate si bafta
trebuia un om care sa se poata invarti dupa piese...sa ne traiesti
di3g0
QUOTE(soulraven @ 20 Oct 2008, 19:04)
o consola nu ai?
*

ca si consola o am pe aia postata...si vre-o 2 "home made"...o sa pun poze cu ele miercuri seara...

QUOTE(Albert Einstein @ 20 Oct 2008, 19:58)
Salut, vreau butonul mic de pe bord, care apare in poza, cel pe care scrie Brake si eventual 2 planetare lungi. Pentru planetare iti spun sigur zilele urmatoare. Din ce oras esti? Multumesc
*


salut...am daor un singur buton cu brake dar sper sa mai gasesc...planetare gsim..nu e o prob...revin si cu pretul in urmatoarele posturi...sunt din Bucuressti

QUOTE(Psyche @ 20 Oct 2008, 20:29)
salut...o bara spate, dar modelul mai lat, adica frantuzeasca smile.gif

am o impresie ca o sa iti mearga brici topicul smile.gif sanatate si bafta
trebuia un om care sa se poata invarti dupa piese...sa ne traiesti
*


salut...tot ceea ce am demarat acum nu o numesc eu "afacere" , sunt un baiat mai descurcaret care va poate ajuta...si cum mie unu imi plac "fiarele" asta fac...se numeste "pasiune"...si asemenea piese duc cu putina indemanare la ceva unic...si pentru asta respect baieti... wink.gif
si acum sa iti raspund la intrebare...nu prea am gasit bare frantuzesti....dar daca e ceva sa fii sigur ca o sa postez aici wink.gif voi sunteti primii care or sa afle biggrin.gif
soulraven
foarte interesanta aia, dar poze poze si cu restu, parca m-ar interesa sa imi dotez daciuta cu asa ceva
di3g0
QUOTE(soulraven @ 20 Oct 2008, 22:34)
foarte interesanta aia, dar poze poze si cu restu, parca m-ar interesa sa imi dotez daciuta cu asa ceva
*


crede-am ca merita fiecare banut...tinand cont ca are si prizele alea d redirectonare...eu mi-am montat bord cn 3 si nu mai am nevoie... blush.gif

ce trebuie sa precizez.... scaunele s-au dat...
.... butonul cu Brake s-a dat...
mentionez ca fac tot posibilu sa onorez fiecare comanda...daca e sa uit ceva...va rog sa imi aduceti aminte...respect
soulraven
astept poze
apline5
daca nu s-a vandut vreau eu aeroterma din pozele de mai sus
goku
Auzi daca ai masca ca aceea din poza cu dacia aia superba vreau si eu una mentionez ca sunt din bucuresti. wink.gif
di3g0
QUOTE(apline5 @ 21 Oct 2008, 00:24)
daca nu s-a vandut vreau eu aeroterma din pozele de mai sus
*



ok...aeroterma se duce la tine...daca esti din bucuresti vineri o ai...ne auzim la un tel eventual..salut
QUOTE(goku @ 21 Oct 2008, 19:23)
Auzi daca ai masca ca aceea din poza cu dacia aia superba vreau si eu una mentionez ca sunt din bucuresti. wink.gif
*


daca te referi la masca dupa dacia rosrie...e ok...vineri o vei avea... wink.gif da-mi un tel sa stabilim cum facem...salut
sobolan
un releu dedicat ptr GMV ? aveau daciile canada de prin 88,89 sau 90......
Black%Snake
Ai cumva pe vreo masina modelu asta de jante ?? ma intereseaza minim 1 bucata biggrin.gif
di3g0
QUOTE(sobolan @ 21 Oct 2008, 20:18)
un releu dedicat ptr GMV ? aveau daciile canada de prin 88,89 sau 90......
*



da-mi te rog mai multe datelii...
QUOTE(Black%Snake @ 21 Oct 2008, 20:22)
Ai cumva pe vreo masina modelu asta de jante ?? ma intereseaza minim 1 bucata biggrin.gif
*


o sa ma uit...daca fac rost de vre-o una te anunt...eu acum imi fac o lista cu tot ce trebuie sa iau...si nu stiu..am zis ca mine ma duc..dar am ceva treaba dupa pranz si...cred ca aman unpic "vizita", dar totusi pana vineri aveti un raspun clar...eventual si ceva poze noi biggrin.gif
Psyche
jante modelul ala vreau si eu macar 4 bucati, daca nu 5.
ca imi iau cauciucuri noi si sa am pe ce sa le pun tongue.gif
cosmin_bojin
Sal!
Ma intereseaza 2 aripi fata 1300 in stare cat mai buna(fara lovituri sau rugina),sau noi.
Multumesc.
di3g0
QUOTE(Psyche @ 22 Oct 2008, 14:37)
jante modelul ala vreau si eu macar 4 bucati, daca nu 5.
ca imi iau cauciucuri noi si sa am pe ce sa le pun tongue.gif
*



ok...e bine de stiut...
QUOTE(cosmin_bojin @ 22 Oct 2008, 22:22)
Sal!
Ma intereseaza 2 aripi fata 1300 in stare cat mai buna(fara lovituri sau rugina),sau noi.
Multumesc.
*


sa vad daca gasesc ceva...ce vreu sa va spun e ca sapt asta sunt prins l serviciu cu multa treaba(am de gazduit o inspectie de la ISO) si cam am de lucru la serviciu...tot ceea ce mi-ai cerut sunt puse pe lista si sper sa primiti un raspuns cat mai rapid...imi cer scuze pt prog meu...dar...promit ca pe viitor o sa fiu mai prompt..numai bine
sobolan
QUOTE(di3g0 @ 21 Oct 2008, 21:50)
da-mi te rog mai multe datelii...

o sa ma uit...
*




e ca un releu,numai ca e mai mare,are 4 pini....se montau pe daciile cu electroventilator...anii 86-90max......uite-te sub capota biggrin.gif
Chitu Florin
Buna, ce se aude de tampoanele mari?
Ms
LKS
Astept si eu un semn despre ce te-am rugat, am vb ieri la tel.
di3g0
QUOTE(Chitu Florin @ 23 Oct 2008, 14:15)
Buna, ce se aude de tampoanele mari?
Ms
*


nu te-am uitat...doar ca zilele asta nu am avut timp suficient sa onorez comenzile...

QUOTE(LKS @ 23 Oct 2008, 14:39)
Astept si eu un semn despre ce te-am rugat, am vb ieri la tel.
*


da..stiu..dar nu ti-am salvat nr de tel si nu il mai stiu...u ai nr meu... biggrin.gif
Hormonelul
rolleyes.gif asteptam atunci ....
Motreanu Sorin
Consola model romanesc care se monta pe dacii 1300 din perioada 80-83 se gaseste cumva?Din aceea mica,cu partea centrala din tabla si suport pentru radio si difuzor.Daca este la ce pret?

Chitu Florin > a ta e din 79..pune-i tampoane mici smile.gif
Valerika_str
salut, catalizator pt 1310 din 2003 ai?
cosmin_bojin
sa vad daca gasesc ceva...ce vreu sa va spun e ca sapt asta sunt prins l serviciu cu multa treaba(am de gazduit o inspectie de la ISO) si cam am de lucru la serviciu...tot ceea ce mi-ai cerut sunt puse pe lista si sper sa primiti un raspuns cat mai rapid...imi cer scuze pt prog meu...dar...promit ca pe viitor o sa fiu mai prompt..numai bine


Astept un semn de la tine.Adresa mea de mess e identica cu userul.
Multumesc!
di3g0
bord - 90 ron
aripile de 1300 - 50 ron(neg) bucata
grila radiator (linia) - 30 ron (fara rugina)
masca fata - 35 ron
suport baterie - 20 ron (am 3 bucati)
aeroterma - 100 ron
tampoane mari - 30 ron
set tablite deschidere usa( de la nuca din interior) - 15 ron
bricheta bord - 10 ron
soulraven
mai ai poze cu detaliu pe consola aia de bord?ma intereseaza, si da-mi si niste preturi
Alexu7
QUOTE(Motreanu Sorin @ 26 Oct 2008, 19:55)
Consola model romanesc care se monta pe dacii 1300 din perioada 80-83 se gaseste cumva?Din aceea mica,cu partea centrala din tabla si suport pentru radio si difuzor.Daca este la ce pret?

Chitu Florin > a ta e din 79..pune-i tampoane mici  smile.gif
*





cat oferi sa stiu daca merita sa o caut sa o scot la lumina zilei !
difuzorul lipseste, dar radioul inca exista wink.gif
di3g0
QUOTE(soulraven @ 27 Oct 2008, 23:07)
mai ai poze cu detaliu pe consola aia de bord?ma intereseaza, si da-mi si niste preturi
*


ce vezi tu alb acolo a fost lipit un ceas digital...aia e banda dubla adeziva...se curata f usor...daca vrei o curat eu...oricum...merita pe depin banii...lasa-mi pm cu datele tale si va ajunge in cel mai scurt timp la tine...salut
PS pretul este de 100 ron
soulraven
pare si putin indoita, este din tabla?pe laterale ce are?chiar 1 milion......nu mai lasi la ea?
LKS
Bricheta bord are inelul portocaliu ? As vrea-o eu. Te sun azi sa vorbim.
apline5
@ soulraven, consola cu aeroterma era vorba sa o iau eu wink.gif dar nu a mai zis nimic di3g0
soulraven
vad......dar oricum am inteles ca mai mare......
di3g0
QUOTE(LKS @ 28 Oct 2008, 11:11)
Bricheta bord are inelul portocaliu ? As vrea-o eu. Te sun azi sa vorbim.
*



k..suna-ma si vorbim..are inel portocaliu
QUOTE(apline5 @ 28 Oct 2008, 15:34)
@ soulraven, consola cu aeroterma era vorba sa o iau eu  wink.gif dar nu a mai zis nimic di3g0
*



ok..consola a plecat catre tine apline5...sa ai grija de ea...salut
QUOTE(soulraven @ 28 Oct 2008, 15:40)
vad......dar oricum am inteles ca mai mare......
*


mai fac rost...te anunt cand primesc ceva...sal
soulraven
abia astept..........astept vesti de la tine
di3g0
QUOTE(Valerika_str @ 26 Oct 2008, 21:06)
salut, catalizator pt 1310 din 2003 ai?
*


nop...nu am...dar adaug pe lista cererea ta...daca e sa gasesc ceva...te anunt...salut
Taxon
geamuri cu dunga argintie pentru lampile spate ("triple")?
ca cel din poza ta.
stinga-dreapta?
soulraven
rama metalizata pentru prizele de aer, model nou?
di3g0
QUOTE(Taxon @ 29 Oct 2008, 14:16)
geamuri cu dunga argintie pentru lampile spate ("triple")?
ca cel din poza ta.
stinga-dreapta?
*


ce am acum e doar lampa dreapta spate

QUOTE(soulraven @ 29 Oct 2008, 14:17)
rama metalizata pentru prizele de aer, model nou?
*


mai multe detalii te rog...

oferta pentru acest WEEK END : preturile se negociaza ... astept ofertele voastre...revin si cu alte poze + piese

1 Nov 2008, 20:50:
foto noi...piese noi blush.gif

set 4 buc placute pt deschidere usa - 15 ron
antifurt 3 buc - 10 ron
scaunele - 130 ron
grila fata - 15 ron
elemente cromate - 5 ron buc
reglaj climatizare renault 12 - 35 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.