Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Curea accesorii Megane 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cmandrei
Curea accesorii Megane 1.
Cod Renault: 82 000 785 76
Tip: BA0N (in seria din talon)
Motor: F9Q-731 (732, 733, 736, 738, 744) dupa 03.2001.

Pret: 45 ron.

(daca stiti ca se potriveste si pe alte masini e ok)

link 1 link 2

user posted image
cmandrei
rolleyes.gif
cmandrei
Daca doriti o si donez. Nu am ce sa fac cu ea si precis cuiva ii poate fi de folos.
cmandrei
sad.gif
Axe
ok, atunci doneaza-mi-o mie, poate asa iti speli pacatele pentru cate warn-uri am luat de la tine icon_mrgreen.gif
glumeam, hai ca dau de baut !
cmandrei
Sa inteleg ca o vrei sau nu ? smile.gif
Axe
merge la masina din semnatura ?
motorul meu este F9QA7 !!!
cmandrei
Daca mi-ai spune pozitiile 4 5 6 si 7 din talon pozitia 3 poate as putea cerceta acest lucru smile.gif
Axe
poz 3 : VF1LA0N0525198596
cmandrei
Mda sad.gif ... daca acel A7 este defapt sau sinonim cu 736 atunci da ... altfel nu stiu sad.gif ... sorry ... poate cineva cu cunostinte mai vaste sa ne lumineze putin ...
DIDE
Motorul meu este F9Q-732. Daca zici ca se potriveste ma ofer sa te scap de ea.Platesc transportul plus 20RON sa nu fie mocca ca poate se rupe. Daca esti de acord da-mi un PM si o sa-ti trimit adresa mea.
cmandrei
Programul de piese Renault asa spune ca se potriveste la acel tip de motor. Pentru mine este foarte ok cum vrei tu. Numai sa nu ma pui sa o trimit prin posta ca mor cu ei de gat la rand ... asa ca ti-o voi trimite prin cargus, cat despre costuri voi acoperi eu ceea ce este in plus fata de cat ar fi fost prin posta smile.gif. E ok ?
DIDE
OK ai datele pe PM .
cmandrei
Done.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.