Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VW Golf IV
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
N0mak
VW Golf IV , 2000 , 158.000 km , 1.9 TDI , 81 KW - 110 CP , negru metalizat , geamuri negre omologate , ABS , ESP , 4 airbag , AC , cd-player 8 difuzoare originale , 4 geamuri electrice , oglinzi electrice incalzite heliomate , alarma cu inchiderea geamurilor din telecomanda , xenon , cotiera fata-spate , volan reglabil inaltime , jante 16" aliaj , spoiler fata unicat , eleron discret , al 2-lea proprietar al masinii si primul proprietar in tara , recent adusa , toate consumabilele schimbate inclusiv distributie,filtru aer,filtru particule , merge impecabil , inmatriculata RO , E3.pret 7000 EURO.in curand voi reveni cu poze. wub.gif
dragoselu
Niste poze ?
N0mak
voi pune si poze cu masina maine sau cel tarziu poimaine.cauciucuri noi Goodyear 225/55/R14
Kanny69
E combi?
dan22y
QUOTE(N0mak @ 14 Oct 2008, 21:44)
jante 16" aliaj
*



QUOTE(N0mak @ 15 Oct 2008, 23:02)
cauciucuri noi Goodyear 225/55/R14
*




Off: Banuiesc ca ai vrut sa zici gume pe 16"?
cassius_clay
205/55 R16 cred ca a vrut sa spuna.
Dimensiunea postata nu exista.
N0mak
jantele au dimensiunea de 16" ,ce e asa greu?nu este combi,e hatchback.da,ma scuzati,cauciucurile sunt 205/55/R16.are dreptate cassius_clay.voi pune pozele in seara asta ca nu mi-a mers cablul de date sad.gif

17 Oct 2008, 09:17:
up
N0mak
masina frumoasa,motor impecabil.revin mai tarziu cu poze biggrin.gif
Zippy
Carte de service? accidente cate a avut?ai facturi pentru piesele schimbate? cat e taxa de mediu?
N0mak
da,am carte de service la ea cu toate reviziile facute in germania. daca ai citi mai bine primul post ai vedea ca scrie INMATRICULATA RO care inseamna ca este inmatriculata si are toate taxele platite,inclusiv asigurare,rovinieta,si toate cele.accidente din cate mi-a zis nu a avut,doar geamul oglinzii stanga are o crapatura care nu incomodeaza cu nimic vizibilitatea,dar acela se schimba pe cheltuiala mea,pentru cine e interesat sa o cumpere.am si facturi pentru piesele schimbate.multa bafta!

<span class='edit'>19 Oct 2008, 15:42:</span>
scuzati calitatea acestor poze,voi face maine unele la o rezolutie mai buna
brunner
Spoilerul, xenoanele aftermarket, folia, au fost puse aici sau in germania?
N0mak
asa am cumparat masina.toate au fost puse in germania.la kit-ul de xenon am si cutie,si garantia ele fiind montate acolo.pentru folie am certificat de garantie si autorizatie.
N0mak
uuuup
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.