Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Far Stanga - model fara facelift
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
catalin_jianu
In urma unui incident minor, doar zgarieturi, am schimbat buclierul fata, aripa stanga si farul stanga ... farul nu are aproape nimic, e doar putin zgariat jos, se vede doar de foarte aproape cand este montat, impactul a fost sub far. Aveam casco, am dus masina la service, initial cei de la casco nu au vrut sa schimbe farul ca nu are nimic, insa dupa mici insistente l-au trecut si pe el in avizul pt service...dupa ce am reparat masina am vorbit cu cei de la service si mi-am luat farul acasa.
Presupun ca sunt cativa posesori de megane 2 p acest forum care nu au casco, eu unu n-am nevoie de el si din cate stiu unul nou e foarte scump, de exemplu la mine pe avizul de la service era trecut aproape 1400RON, mi se pare exagerat, dar in fine probabil e pretul de la service special pt casco, in magazin sigur e mai ieftin.
O sa revin cu o poza concreta a farului, destul de clara ca sa se poata vedea zgarietura.

Daca e cineva interesat sa ma contacteze, nu vreau mult pe el, negociem smile.gif (mult mai ieftin decat in orice magazin).

P.S. Din cate am vazut forumul nu are sectiune cu anunturi/vanzari...dar eu zic ca se poate considera acest post ca un mic ajutor pt posesorii de megane rolleyes.gif
valentin-axv
nu este de nici un ajutor....la bursa trebuia pus anuntul wink.gif
cj98czh
QUOTE(catalin_jianu @ 16 Oct 2008, 19:35)

P.S. Din cate am vazut forumul nu are sectiune cu anunturi/vanzari...
*




Asta cam a ce seamana:

http://www.reno.ro/Bursa-f5.html

catalin_jianu
Da, aveti dreptate, nu am cautat eu foarte atent pe forum...mi s-a parut ok in sectiunea asta, era dedicata pt megane 2 si am zis ca e ok sa il pun aici.

Daca chiar e o problema faptul ca l-am postat aici, rog adminul sa il mute in sectiunea aceea, cu scuzele de rigoare din partea mea.
Ms mult!


Si inca ceva, am uitat sa precizez ca farul nu este cu xenon, e normal...si ca sa fiu mai clar - masina e fabricatie 11.2004
Bafta!
dil
Topicul a fost mutat la Bursa, in concluzie pentru a fi in ton cu regulamentul acestei sectiuni trebuie sa specifici un pret.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.