Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante originale Megane 2 Privilege
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cotoi_motorizat
Salutare!Pt cine intereseaza..pt ca am vazut ca sunt probleme de acest gen.....am de vanzare doua jante originale pt Megane 2.Intamplarea a fost sa lovesc o gura de canal ..pregatita de asfaltare....dar fara asfalt......si bufff.....s-a dus anvelopa si janta.Slava Domnului ca avea capac.Si uite asa am ramas in 3 ..picioare.Deci cum va povesteam ....mai am doua.Rog consultati anexatele poze....Targul suna cam asa......janta +anvelopa la pretul de 500 lei...sau numai janta pentru 400 lei.Anvelopele sunt marca Googyear Eagle NCT5 205/55 R16.Imi puteti lasa mesaj aici....dobrecristi78@yahoo.com sau suna direct pe 0730 593 053.Cristi si ma aflu in Bucuresti
gotty
n as vrea sa te superi pe mine,dar te pot scuti de up-ri multe....eu am vandut jantele mele la un pret mult mai mic....la pretul asta vei astepta ceva timp pana sa le dai....oricum bafta la vanzare...
cotoi_motorizat
Mda.......asta este insa pretul......oricum.....ma adresez celor care au avariat o janta.....sau mai vor una la fel ..in loc de rezerva de tabla....deci cred ca pretul...este unul avantajos....daca mai pui la socoteala si anvelopa...la numai 500 de lei.....nu este chiar pomana....dar cam pe acolo...pe undeva!
cotoi_motorizat
Puteti considera topic-ul inchis.Jantele si-au gasit propietar la Deva!La 400 lei bucata.Omul super multumit....si incantat.Si chiar erau foarte bune...si meritau banii.Sa auzim de bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.