Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Oglinzi Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
bossake
Astazi am gasit oglinda de pe partea soferului sparta sad.gif. Probabil ca un bou mi-a lovit-o cu oglinda lui.

Din fericire s-a spart doar geamul oglinzii,carcasa e ff putin zgariata. Pot gasi doar geamul oglinzii pe undeva? In targ, la dealer etc.Mentionez ca am prestige deci imi trebuie oglinzile alea mari smile.gif. Bineinteles cu incalzire trebuie sa fie oglinda. A vazut cineva prin targ? Sau pe la dealeri?
Serje
Gasesti in targ sau la bursa.
CriSTI68
QUOTE(bossake @ 17 Oct 2008, 23:47)
Astazi am gasit oglinda de pe partea soferului sparta sad.gif. Probabil ca un bou mi-a lovit-o cu oglinda lui.

Din fericire s-a spart doar geamul oglinzii,carcasa e ff putin zgariata. Pot gasi doar geamul  oglinzii pe undeva? In targ, la dealer etc.Mentionez ca am prestige deci imi trebuie oglinzile alea mari smile.gif. Bineinteles cu incalzire trebuie sa fie oglinda. A vazut cineva prin targ? Sau pe la dealeri?
*



Geam de MCV cu dezaburire
The One
Cel mai bine sa cauti la reprezentanta.
Serje
De ce? Ca sa platesti de 3-4 ori mai mult?
bossake
La dealer e undeva pe la 1 milion 500, cam mult. Pe de alta parte mi-a propus un prieten ca imi face rost in 3 ore de una la 300 de mii smile.gif). Dar probabil se duce si o fura de la alta masina, nu as putea sa pun pe masina un lucru furat smile.gif.

O sa ma duc azi in targ in vitan si o sa vad daca gasesc pe acolo mai ieftin. Daca nu, ma duc la dealer dau banii si termin povestea smile.gif).
arkadyema
Oglinda fara nimic electric pe ea 30 de lei la magazin. Luata si montat in 2 secunde. La fel un bou, idiot, cretin mi-a extins oglinda(era rabatata) dupa care a scos cu ceva oglinda si a aruncat-o jos. Dupa care mi-a rabatat oglinda la loc si desigur ca a si rupt-o(imbinarea de plastic dintre carcasa oglinda si masina) boul ca nu stia cum s-o rabateze. In fine sta saraca macar sa vad ceva in ea.!
Acum daca tie iti trebuie electric..e alta poveste!
Poate incerci sa pui doar oglinda pe partea ta electrica..e de studiat..poate merge!
PS: oglinda cu totul era 80 de lei!(neelectrica)
bossake
Am gasit pana la urma doar geamul de la oglinda, a fost 50 ron, cu dezaburire, de mcv smile.gif.
In targ este 80 de ron, dar am luat de la un baiat de aici de pe forum cu 50.
Topicul poate fi inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.