Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: trapa
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
Banu1974
se poate pune o trapa electrica pe solenza?care ar fi costurile si unde?
klaus
vezi ca ar fi mai scumpa decat oglinzile electrice...
bobi19xx
vezi ca mai sunt 2 posturi pe tema asta
bolidu
S-a mai discutat problema asta foloseste functia "cauta" a forumului. Unii vroiau sa puna trapa clasica daia rabatabila cum sunt pe unele 1300 si pana la urma s-au lasat pagubasi... Ca sa pui electrica este si mai dificil... Trebuie modificat capitonajul plafonului si cautata o trapa care sa fi sigur ca merge pusa si pe urma sa tai plafonul dupa dimensiunile acesteia. Am o cunostinta care vinde trapa de Opel Calibra cu vre-o 300 de euroi parca dar pentru tine cum nu conteaza prea mult partea financiara nu cred ca voi fi probleme ...
Banu1974

bolidu....de ce ma intepi?ce te face sa crezi ca partea financiara pt.mine nu conteaza?
chiar conteaza...cred ca pt. toti de aici...dar daca totusi sunt convins si ,,mi se pune pata"...nu-mi mananc de sub unghii....oricum am observat ca asta e stilul tau....sa stii ca tot ce-am pus pe masina este doar din initiativa mea si fara ajutorul ,,vostru celor cu state vechi pe aici''.iar pt. ca nu am dat cautare mii de scuze... sad.gif
bolidu
Nu te intep frate dar spui prea direct unele chesti ... nu sti sa iti expui problema si punctul de vedere. Iti apreciez munca si apropo solenza ta este mai mult decat bestiala. Daca vrei sfaturi si ideei de pus in practica expune-ti ideeile tale in alta forma vei avea de catigat !

Daca pui un subiec dasta de doua randuri gen "Ba vreau sa imi pun motor de 2.2 FSI Turbo supraalimentat de 540 de cai pe solenza" iti dai seama ca toata lumea te ia la mijto expune altfel problema ... Prima impresie conteaza cel mai mult ! Toate bune si frumoase all !
Banu1974
Bolidu,am gresita ca nu am dat cu cautare...dar prea ma iei tare frate....mapierd repede blink.gif .oricum ,,eu" imi cer scuze fata de ,,tine"ok?esti multumit?un sfat:fii mai atent la exprimare.numai bine... blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.