Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] lampa frina de deasupra lunetei
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristianxxl
Caut sa cumpar stopul/lampa de deasupra lunetei care se aprinde la frina pentru clio campus.S-a ars si nu poate fi desfacuta se schimba cu totul.
cristianxxl
Sau daca nu are nimeni de vinzare, macar sa ma ajutati cu codul pe care trebuie sa il spun la magazinul de piese.Merci!
Thanatos
Mi se pare imposibil sa te duci la service si sa nu iti spuna aia un cod la piesa respectiva. Doar daca nu au angajat gradinari din criza de mecanici atestati.

Nu e obligatoriu sa cumperi de la reprezentanta. Te duci acolo prefacandu-te ca vrei sa iei de la ei, afli codul si pretul si te prefaci ca nu ai portofelul la tine si spui ca vii maine.
cristianxxl
Asa este dar din pacate eu stau in Berceni, iar reprezentante sunt in Militari, imi e peste mina sa ma duc numai sa fac o intrebare.Credeam ca aici pe forum s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema, eventual sa gasesc una de cumparat sh.
Probabil ca modeul asta de clio e mai rar si nu au multi de pe forum...
cristianxxl
up
dantes
QUOTE(cristianxxl @ 26 Oct 2008, 07:03)
Asa este dar din pacate eu stau in Berceni, iar reprezentante sunt in Militari, imi e peste mina sa ma duc numai sa fac o intrebare.
*



Scuze de offtopic...vezi ca si Meridianul de langa noi e cica reno si are si piese pe comanda...Incearca si acolo ca e la 2 pasi.

Scuze inca o data..trying to help.
cristianxxl
MULTUMESC!EXCELENTA IDEE! worship.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.