Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] una pereche anvelope iarna 195/65/R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
senna
Vand 2 bucati anvelope de iarna Matador Nordica, fabricate in a 27-a saptamana din 2007, cumparate si montate la inceputul anului si rulate maxim 500km. Le-am depozitat in beci, la adapost de razele soarelui si le-am mai mutat din cand in cand, deci sunt ca noi.

Pret: 300RON Tel contact 0722.360.882 Bogdan
senna
Uitasem de poze smile.gif
senna
Pret nou 280 RON. Hai neamule la gume de iarna ca acu' vin zapezile smile.gif
senna
Pretul este negociabil si le livrez oriunde,oricand in Bucuresti (de preferat direct la o vulcanizare pt montaj-proba) si in majoritatea week-end-urilor le pot aduce si in Pitesti
semit
ofer 150 lei.. cu livrare pe Negustori biggrin.gif
senna
Adica 75 de lei pe bucata? Ma faci sa rad smile.gif
semit
te astept pana te razgandesti.. adica pana pe 15.11 smile.gif daca nu bafta la vanzare
senna
Nu mai astepta, am oferta de 200RON si nu ma convinge....raman cu ele in continuare ca nu-mi stau in cap si nici nu-mi iau bani smile.gif
radiozipp
ce dimensiune sunt mai nene astea?
marius80_eugen
Citeste titlul domnu' Radiozipp !!!

Bafta la vanzare Senna ! ( de ce nu-mi spui pe mess ca ai asa ceva de vanzare ? )
senna
Noutati: Am masurat cu un aparat simpatic grosimea profilului: 8.6mm! Cred ca nou a avut 9mm wink.gif

@Marius, timpul meu de mess a fost redus drastic (a se citi: nu mai am mess la serv sad.gif()
radiozipp
sorry nu am fost atent..:|
uskt2005
Am incercat sa te sun dar ai telefonul inchis sad.gif
Da-mi un PM cand poti vorbi
senna
la ora 17 il deschid....
mirel vicaru
salut, mai ai anvelopele? am inteles eu bine, ai oferta de 200 ron si nu le dai? eu sunt din timisoara, dar la o adica apelez la un prieten din buc care sa le ia. pls pm sau tel 0765-142574 (eu te am sunat dar tel era inchis
senna
Ultimul pret este 270RON
noo_yd
pot sa te intreb si eu cum se numeste aparatul ala cu, care ai masurat ? si cam cat costa ...daca nu te superi, ce zici pe 185/65/R15 s-ar potrivi ? sau ar cam mari si sa-r lua politia sau la rar de mine.....
Bas|cX
te scap eu de ele daca sunt cum zici ca sunt smile.gif + platesti tu curierul pana in Bv.
senna
Aparatul de masurat este fabrica de Monza (asa scrie pe spate) si masoara si presiunea. L-am primit cadou din Suedia deci nu stiu unde s-ar putea gasi in RO :|
Ieri seara am dat anvelopele, le-a luat un user de pe VW forum. Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.