Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 1 buc janta dacia in 3 prezoane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Black%Snake
Deci am nevoie de o janta de tabla de dacia 1301 sau R 12G sau nush pe ce modele s-au mai pus jante ca cele din poze .... daca cineva are sa-mi faca o oferta cu pretu aici sau in Pm sau pe mess Calibraxxl_seba. Daca este careva care are 4 bucati si le da pret bun poate le iau toate biggrin.gif
BH 59 FIF
Ce latime cauti? Din cate stiu eu, sunt si pe 4,5, si pe 5,5 (Gordini). Cele din prima poza par a fi J 5,5 iar celelalte J 4,5. Nu am asemenea jante, dar ti-am zis asta ca sa nu te trezesti ca ajungi sa cumperi ceva de care nu ai nevoie. Succes.
Black%Snake
Nu conteaza marimea... poate sa fie si de 7J ( desi nu cred ca gasesc) mie imi trebuie ca sa le dublez sa-mi fac o pereche de 7J si o pereche de 9J ....deci nu conteaza de cat sunt ca oricum ajung taiate biggrin.gif
Black%Snake
Hai lume nu aveti asa ceva pe acasa ??? huh.gif
Black%Snake
Nimeni nu are asa ceva ???
sechi
Am eu o janta de Dacia 1301, de 4,5 , exact ca cea din a doua poza. Nu stiu daca merge fara camera, ca n-am probat-o.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.