Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Sisteme de navigatie Mio C320 DigiWalker
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fitty
Vand GPS-uri auto Navigatie MIO C-320 , display mare 4.3 " , suport prindere parbriz , cablu USB , Adaptor pt masina , adaptor C.A.
• Meniu si ghidare vocala in limba romana ,Europa+Romania , detaliate la nivel de strada cu numar .
• Avertizare sonora si vizuala pentru camere fixe radar si de supraveghere si la depasirea limitei de viteza .
• GPS SiRF starIII
• Procesor 400MHz
• Sistem de operare: Microsoft Windows 5.0
• Display TFT Touchscreen, 480 x 272 Pixeli (QVGA), 4.3 "
• Memorie interna 1 gb(SLOT CARD) cu harti iGo 2008 toata europa
• Microfon
• Dimensiuni (W x H x D mm): Dimensiuni: 126 x 81 x 19.9 mm
• Baterie reincarcabila Li-Ion, 1300mAh , autonomie de 4.5 ore
• Greutate: 190 g
• Software de navigare: MioMap v3.3
• Tip afisaj: Color Transflective LCD sensibil la atingere
• Mp3 Player

Produsele sunt noi

Pret: 700 ron.

Prezentare 3D aici: http://www.mio-tech.be/3D_models/digiwalker_c520.html
l@u
Garantie si factura ?
Fitty
Nu pot sa ofer garantie.Pentru cine vrea cu garantie poate achizitiona din magazin la preturile de acolo,adik aprox 1.000 ron.
Produsul se probeaza la achizitionare.Pana acum nu au existat cazuri de nefunctionare sau defectiuni pe parcurs.
Fitty
UP !
Stoc nou la pret nou: 650 ron.Stoc limitat.

PS: acelasi model se regaseste pe ambulantele SMURD.Deci puteti sa va faceti o idee asupra fiabilitatii lor.
darem
Am vazut ceva: audio!? are si un player de mp3 sau are sistem de operare W 5.0 ca orice PDA?
Multumesc!
Fitty
Are si Windows 5.0 si Audio Player

28 Oct 2008, 11:55:
Telefon de contact la cerere. Am uitat sa il trec in primul post,scuzati tongue.gif
Tel: 0724.36.82.62 - Marius.
Fitty
Valabil ! Doua bucati deja au plecat si se afla pe masinile cumparatorilor.
Fitty
Bump !
Fitty
Up !!!
Fitty
Inca valabil.Momentan mai am doar 2 noi,sigilate + cel pe care l-ati vazut in poze,al carui pret este de 600 ron (nu a fost pus pe masina niciodata dar are accesoriile desigilate).A fost desfacut doar pt poze.
Tudor
Redeschis la cerere!
Fitty
Valabil!!!
630 ron.
Gill_ro
salut, e varianta C320 simplu sau e C320b / C320tb ? in ce zona se poate vedea / cumpara?
Fitty
Este C320 simplu.Imi spui in ce zona stai si vedem unde ne intalnim,eu stau in Berceni.
Fitty
Lichidare stoc.
Pret final: 600 ron.
Tudor
Redeschis la cerere.
Fitty
Need money,am nunta in 3 luni.

550 RON.
Fitty
Up.
Fitty
Up up up.
Pentru cine vrea este disponibil si GPS-ul din poze la pretul de 500 ron.Nu a fost pus NICIODATA pe masina si are toate accesoriile sigilate.A fost folosit doar pentru a i se face poze deci nu mai are tzipla pe display.
g_dani
ai pm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.