Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Marchează toate forumurile ca citite și revino la
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
RADU__
Daca inchid mozila si o redeschid si dau clic pe "mesajele noi" chiar daca inainte de inchidere am dat clic pe "Marchează toate forumurile ca citite și revino la ..." tot am fo 7-8 pagini de citit, fapt ireal caci nu are cum sa fie mai mult de cateva posturi noi.
Problema este la mine sau...unde?
ady77
E de la tine ca la mine merge.
RADU__
minunea asta este de curand, ceva zile in urma. aveti un remediu?
klaus
incearca sa stergi cookies-urile si logarile automate.
AR-18-MOS
La mine de azi a inceput sa se manifeste asa. sad.gif
RADU__
Nu radeti de mine, nu ma pricep la probleme de internet. Nu cred ca am configurat nimic special (ce spunea Klauss) sau alte obtiuni, pur si simplu m-am trezit cu acest neajuns. La calculatorul de la birou nu am acest "bug"
A l e x
Nu spune nimeni ca tu ai setat vreo obtiune optiune... Dar e de la browserul tau, asa ca da un click pe "Șterge cookie-urile setate de acest forum" acolo jos intai, da un refresh, da inapoi pe "Marcheaza...blah blah" si vezi daca-ti merge.

Daca nu, intra si tu la Tools > Options > Privacy > Show Cookies si cauta reno.ro si/sau daciaclub.ro, si daca mai sunt sterge-le (doar pe alea) si incearca din nou. Probabil ai Firefox in limba romana, incearca sa faci traducerea singur si sa ajungi acolo...

Daca nu si nu, fa o curatenie generala sau chiar reinstaleaza browserul, dar nu ti-as recomanda asta ca apoi pierzi orice parola salvata, etc..
RADU__
alex mersi de "corectie" (ai dreptate) mersi de sfaturi am sa incerc sa vad daca functioneaza.

25 Oct 2008, 20:36:
Rezolvat!
Din ce stiu eu ce eroare erau blocate cookie-urile de la mai multe forumuri pe care le fregventez. Probabil ca eu am facut asta. Acum functioneaza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.