Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: profil cumparator DSN.
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Pages: 1, 2
Fishy
20 de ani, masina am luat-o acu' aproximativ 7 luni (prima mea masina).
Motivul pentru care am luat-o: o oferta pe care nu o puteam rata. Am dat in schimbul acestei masini un computer in valoare de 10-11 milioane unei cunostinte de familie. Vorbesc cat se poate de serios. Nu stiam mai nimic despre DSN in sine cu exceptia problemelor care le are cu rugina acest model si motorul + cutia Renault care sunt foarte bune. Masina aveam 68000 de km cand am luat-o. Acum se apropie de 70000 (fara 500 km). Probleme cu rugina cea ce ma asteptam. In rest motorul si cutia sunt foarte bune iar la 10-11 mil nu puteam cere mai mult biggrin.gif .
puiu82
@ Fishy.....esti tare omule.......mai ai ceva cunostinte din astea?
Sa o stapanesti sanatos!
Bafta!
Fishy
Merci de urare biggrin.gif .
Era bine daca mai aveam cunostinte asa. Imi faceam parc auto laugh.gif .
ashesarchbeast
Am si eu un laptop pe acasa care il folosesc foarte rar ..... costa cam vreo 2500 Ron prin magazine acum.....
Ce zici facem schimb..... radmasa.gif

Glumesc normal, cunostinte din astea tot sa ai

Si sa fiu ontopic.

Cand am cumparat masinuta asta aveam bani de altceva mai bun dar nu stiu de ce cand am fost sa ma uit dupa masina mi-a cam facut cu ochiul. Si uite cum m-am pricopsit cu ceva in care sa bag banii, dar sunt foarte multumit de ea, nu ploua in masina, bani nu pot sa zic ca am bagat in foarte multi....cam 25 mil in 2 ani jumate......si ca masina pentru un incepator eu zic ca este perfecta nici prea puternica dar deloc lenesa. Cine stie poate urmatoarea masina o sa fie vreun Jaguar popa.gif sau ce mi-o face cu ochiul la anul in primavara wink.gif
Reckno
lipsa de bani
djasu82
pai acum iti tragi masini de ultima ora cu 4000 de euro dar au la km gen 200 de mii de km pana la 350 de mii de km ...
ZTV
am 30 ani, sunt inginer IT, casatorit. Venitul meu net ....este acceptabil.
Am luat supernova pt ca m-am saturat de carburator, este a 4-a masina pe care detin, am luat cu cash, sunt foarte multumit de ea !!!
Reckno
QUOTE(ZTV @ 10 Nov 2009, 16:10)
am 30 ani, sunt inginer IT, casatorit. Venitul meu net ....este acceptabil.
Am luat supernova pt ca m-am saturat de carburator, este a 4-a masina pe care detin, am luat cu cash, sunt foarte multumit de ea !!!
*



marfa...
o intrebare totusi: de ce la tine la semnatura este scris de 2 ori dacia supernova rapsodie 2002 si 2002 rapsodie..? biggrin.gif sau nu tine de it? tine de intel smile.gif
ZTV
QUOTE(Reckno @ 11 Nov 2009, 00:05)
marfa...
o intrebare totusi: de ce la tine la semnatura este scris de 2 ori dacia supernova rapsodie 2002 si 2002 rapsodie..? biggrin.gif sau nu tine de it? tine de intel smile.gif
*





nici nu am observat pana acuma......hai ca modific cand am timp... biggrin.gif
BoR
A fost cumparata de parinti in 2002,dar la putin timp m-am casatorit si am primit-o in dar.Astfel, are si valoare sentimentala,deci va ramane in continuare in familie,mai ales ca timp de 7 ani nu am avut nici probleme cu ea. Cu toate ca am posibilitatea dpdv financiar sa o schimb,consider ca merita pastrata.Inca imi place ca design,putere a motorului,fiabilitate.
gcgeorgescu
am 30 de ani sunt ospatar si am cumparat dsn pentru ca atati bani aveam atunci. sper sa o schimb cat mai curand cu o masina straina care nu are probleme din nastere si nu "asa fac toate".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.