Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] bord iluminat din spate si fibra
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Supapa_jR
Pentru cine vrea sa isi modifice dacia si sa nu fie uscat de bani:
- modificam borduri cu lumina din spate pe suport plastic si editare font dupa placul clientului - 150 ron cu materialele noastre si bordul (ceasurile) vostru .
- doar cadranele modificate (modificat font si culoare sau poza) - pe CD si le printati voi undeva - intre 10 si 20 RON
-pe autocolant mat din hartie intre 20 - 30 ron depinzand de colorit smile.gif
- diverse lucrari din fibra de sticla de la pleoape pana la bad boy look si modificari mici asupra spoilerelor.

relatii aici pe forum sau pe id-ul meu de messenger de la profil.
sorin1983
la o capota cn3 cat ar costa sa imi faci niste pleoape sau ceva de genul asta... banuiesc ca lucrarea inseamna tot pana in punctul de vopsit nu? pune te rog un pret aici.
Supapa_jR
un pret universal nu pot pune...sa zicem un set de pleoape simple...nefinisate pleaca de la 50 ron. daca vrei ceva gen bad boy (prelungire de capota peste faruri acolo in functie de cat de mare e lucrarea atat de mare e si pretul...sa zicem undeva de la 80-100 ron in sus. daca ai ceva in minte da-mi un add pe mess si imi arati...eu iti zic cam care ar fi pretul si aia e
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.