Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante cu cauciucuri Pirelli de iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
LeonMan
Set 4 jante 4x100 / 13, cu cauciucuri Pirelli Winter, in stare super, cauciucurile rulate aproximativ 3 luni de iarna, cam 3-4000 Km. Se vand doar impreuna, bonus un set capace originale Renault, totul la pretul de 420 lei.
FDR
ce dimensiune au anvelopele?
LeonMan
175/70/13
sergiu-iulian
pentru supernova sunt bune caucicurile???mar interesa pe mine jantele..negociabil?dami id tau de mess si mai vb acolo.pe privat sami dai id tau.sal
LeonMan
A scazut pretul oameni buni, 380 lei.
LeonMan
320 lei setul
radiozipp
ofer 250 daca te intereseaza da-mi un pm
wvirgil
Le iau eu.Care-i pretul final?
[FONT=Arial][SIZE=1]

6 Nov 2008, 11:09:
Astept


7 Nov 2008, 09:06:
OK. Da-mi un nr. de telefon sau suna la 0722828331 pentru detalii.
LeonMan
pretul e 300 lei....si nu va mai scadea curand smile.gif
dan60
cum putem lua legatura?vreau sa iau eu cauciucurile
ronin33dan
Ceva poze se poate??
unsure.gif
treisapte
Daca merg la Symbol si nu le-ai dat pana acum ti le iau eu IMEDIAT!!!
Fara tocmeala!
LeonMan
Sus
wvirgil
Daca merg pe Solenza le iau eu.
neosimus
poze?
LeonMan
Acum sunt si ceva poze, scuze de situatie, dar asta e.

26 Nov 2008, 20:05:
merg si pe solenza si pe clio
wvirgil
320. Trece iarna pana ne hotaram. Hai sa facem afacerea odata !
Adibest
de unde esti, din cluj ???
ronin33dan
wub.gif icon_mrgreen.gif wub.gif
Le-am cumparat yo ptr consrva mea , poate o rezista pana la primavara !!
icon_mrgreen.gif wub.gif icon_mrgreen.gif
Adibest
"sa le porti fara pb"! si sa te ajute la drum! cum se prezinta?multumit de ele?cum ruleaza masina acum
LeonMan
inca sunt la mine......si exista doar intentia de cumparare, asa ca daca cineva a oferit 320 pe ele, nu trebuia sa te afirmi.....eu, ca si oricare din noi banuiesc, as dori sa le dau celui care ofera si un pic mai mult, asa ca e un lucru slab din partea ta ce ai facut

1 Dec 2008, 18:31:
oricum, fiind ardelean, nu imi voi calca cuvantul, si iti voi da tie setul, asa cum am spus. Miercuri va fi o masina la tine in Braila cu ele, iar noi vom vorbi marti
ronin33dan
QUOTE(LeonMan @ 1 Dec 2008, 18:25)
inca sunt la mine......si exista doar intentia de cumparare, asa ca daca cineva a oferit 320 pe ele, nu trebuia sa te afirmi.....eu, ca si oricare din noi banuiesc, as dori sa le dau celui care ofera si un pic mai mult, asa ca e un lucru slab din partea ta ce ai facut
*




As vrea sa-ti p[ot spune cat doare dar ......Crede-ma ca daca puteam licitam mai mult,dar e foame mare la Braila asta si ......o mie de vorbe nu stiu daca au sens!!!!

Cu stima si deosebit respect RONIN33DAN !!!
Adibest
credeam ca le-ai vandut.....sad.gif(daca treci prin ploiesti le iau!
ronin33dan
Imi cer mii de scuze tuturor ptr o afirmatie facuta doar din bucurie !!! sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

LeonMan
topicul se poate inchide, sunt vandute lui ronin33dan smile.gif Sa le folosesti sanatos de miercuri incolo smile.gif
ronin33dan
O sa ajung si la tine sa-mi spal onoarea !!!! Ptr mine e un cuvant prea mare !!!

Din partea mea cu deosebit respect te salut excl.gif !!! excl.gif excl.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.