Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: pozitii Philips
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
Mihai San
Cine ma ajuta si pe mine?Pe und gasesc in Bucuresti becuri pozitie w5w de la Philips blue vision pt solenza ?In vitan nu am mai gasit aveau doar la set cu cele H4 la benzinarii la fel.Multam
sorin1983
nu lua... mai bine cauta led-uri albe... am eu blu vijian si sunt praf si pulbere... se vede doar mai alb fata de cele clasice... de ce oare? ca au sticla vopsita bleu biggrin.gif
klaus
In carrefour, la augsburg
bolidu
Am eu 2 becuri de pozitie si 2 H4 pentru far Philips Blue Vision care e curios PM !
dandrei
am inteles ca sunt proaste blue vision-urile...doar am auzit ...
klaus
La mine merg bine mersi de un an si ceva. Inclusiv la stopul de frana, unde nu s-a ars niciunul
dandrei
QUOTE(klaus @ 5 Nov 2008, 23:21)
La mine merg bine mersi de un an si ceva. Inclusiv la stopul de frana, unde nu s-a ars niciunul
*




la ala de frana am cumparat 1 de 2ron si m-a tinut 1 an si inca ma mai tine ...
bolidu
QUOTE(dandrei @ 6 Nov 2008, 00:18)
am inteles ca sunt proaste blue vision-urile...doar am auzit ...
*



N-ai auzit bine !
pskint25
pentru proiectoare ati gasit undeva? proiectoarele originale valeo... ?
cristio_79
Gasesti la Bursa proiectoare+suporti+cablaj.
pskint25
am proiectoarele vreau doar sa pun becuri blue vision ca am la faruri si cand aprind proiectoarele strica toata lumina...
Iulikk
Asa ceva a incercat cineva? (s-a ars becul din farul stang si vreau sa pun ceva mai de soi). Se merita? Dau lumina mai "alba"?

http://philips-shop.ro/details/BECFARH4VIS...er2buc-7266.htm
puiu82
@ Iulikk,eu am x-treme power si sunt multumit.
Dau o lumina mult mai alba decat stock,alte modele de philips n-am incercat.
Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.