Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: presuri logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
renatoman
hai ca dau si eu cu bata in balta...ce presuri aveti in masina ca eu am primit-o fara si nu am vrut sa cumpar de la dealer de-alea orijinale....acu nu stiu de care sa cumpar ca am vazut mai multe tipuri...si de cauciuc si de-alea textile.
sergiu-iulian
pai alea originale se potrivesc,adica sunt facute speciale pentru logan..acum ramane la hotararea ta ce vrei sati cumperi,dar stii:dai un ban da sunt de calitate,decat ceva ieftin si dupa 2 luni se rup...si trebuie sa cumperi altele...
IRONICK
Ce sunt alea presuri? ..

Covorase poti sa iti cumperi si din targ, cauciuc, tip tavita.
dacialoganmcv
vezi sa nu-ti cumperi din-alea care "pleaca" in fata si blocheaza pedala de acceleratie........ca si "siguranta in trafic" sunt bune cele care au acele doua gauri pentru fixare in partea din spate de langa scaun (ma refer la covorasul de la sofer)....restul textil vs. cauciuc sau drept vs. tavita e la alegerea ta wink.gif
bobo77
Cauciuc tip tavita, sunt bune in toate anotimpurile.
Florin28
eu cand am cumparat masina am fost informat ca nu are presuri asa ca m-am gandit sa-mi cumpar inainte sa primesc masina. Agentul de vanzari de la Dacia a zis ca cele mai potrivite sunt cele originale asa ca am si luat un set. Vreau sa zic ca sunt multumit numai ca presul de la sofer ma inerveaza pt ca e prea scurt la pedala de aceleratie....
bobo77
La masina noua am primit cadou covorase din mocheta, au si capse ca sa nu alunece, dar nici nu vreau sa ma gindesc cum vor arata dupa ve voi urca in masina pe timp ploios...
Patrick68

Si eu am cumparat presuri originale , de la dealer , iar acasa am observat ca nu se potrivesc gaurile de prindere ! Am ramas tot cu ele .....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.