Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cheie logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
SorinXp
Mi s-a furat cheia la logan odata cu bagajele intr-un hotel din Franta. (cheia aceea fara buton pe ea).
Acum as dori sa cumpar o cheie de la Dacia daca se poate ? (nu as vrea sa schimb tot contactul pentru ca e codata ...)

Daca a mai patit cineva sau are informatii care mah pot ajuta as fi recunoscator...

Multumesc
AR-18-MOS
Se poate face alta, la dealerul autorizat. Costul este destul de ridicat.
bogdan_90
te duci cu cealalta cheie iti faci fierul ala apoi cauta un user pe aici si contracost iti da telecomanda plasticul ala cu butoane.
Serje
Vorbeste cu doctorasul.
SorinXp
Va multumesc foarte mult pentru informatiile oferite.
Eu sunt fratele celui caruia i s-a furat cheia, el este inca la Paris (pana Duminica).
El va hotara daca o va face la reprezentanta sau cu ajutorul lui doctoras.
Am notat toate informatiile pe care le-ati oferit.

Multumesc.

Topicul poate fi inchis.
Geox16v
La reprezentanta costa pina la 1,1 mil fara telecomanda sau 1,5 mil cu telecomanda.
noo_yd
dar scumpa mai e o cheie sad.gif .....cand am hotarat sa imi cumpar alta masina am zis sa iau logan ca e masina romaneasca sunt mai ieftine piesele de schimb intretinere mai ieftina.... dar am facut cea mai mare greseala din acest punct de vedere....parca ar fi bmw sau mercedes am scuze daca am postat aiurea aceste vorbe biggrin.gif
Vod00
QUOTE(Geox16v @ 31 Oct 2008, 17:07)
La reprezentanta costa pina la 1,1 mil fara telecomanda sau 1,5 mil cu telecomanda.
*



Oare la ce reprezentanta?! Pentru ca si eu trebuie sa-mi fac o a 2-a cheie, si la reprezentanta au zis ca , costul se ridica la undeva 380-400 ron blink.gif
bobo77
Asta-i pretul la orice reprezentanta, pretul dat de Geox16v nu-i adevarat. la acest pret poate la doctorasul...
Geox16v
Bine am gresit eu. Acum costa 1,8 mil s-a mai scumpit putin Cind am facut-o eu costa cit am zis
bobo77
Geox16v din ce localitate esti? ca si asa pretul e bun.
Geox16v
Brasov La ASV am facut-o
gokey
@ noo_yd -- stai linistit , loganul are cea mai ieftina cheie cu cip

la alte marci sunt si mai scumpe
si nu ma refer la mercedes , bmw
ionut214
QUOTE(gokey @ 8 Nov 2008, 08:01)
@ noo_yd --  stai linistit , loganul are cea mai ieftina cheie cu cip

la alte marci sunt si mai scumpe
si nu ma refer la mercedes , bmw
*



Eu am fost la IATSA Galati si mi-au cerut 7,5 milioane....am facut pana la urma la cineva din buc cu 200ron...aveti grija de unde cumparati
Liviuta
Scuze , poate nu este locul nimerit dar intreb si eu cat costa o yala de logan ? Am gasit de dimineata usa din stanga fortata si mi-a terminat yala .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.