Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] mp3 player original reno
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabygiovanny
fara nici o problema, merge perfect. pret 200 ron pret fix
hellcat
Intreb si eu...oare aparatul cu mp3 e compatibil cu afisajul up-date list de cd normal??
sobolan
mai gaby...zi-ne ce model este si din ce an e masina.....si da-mi si mie un PM ca m-ar interesa.....
gabygiovanny
e modelul din phase 4 cu tuner list
masina din semnatura
0745207470

2 Nov 2008, 09:56:
up
paul_jmekeru
salut. se poate o poza cu aparatul???
oare merge si pe megane 2?
daca da il iau
sobolan
sigur nu e UPDATE LIST sad.gif ...masina ta e cam de-o seama cu a mea....de aia intreb si m-ar interesa......
cristianxxl
Daca as fi sigur ca merge pe clio al meu(comenzile de pe volan) l-as cumpara ieri!
gabygiovanny
trebuie sa mearga comenzile...mai mult ca sigur
dan22y
Off:

Radio CD-ul cu mp3 este UPDATE LIST si foarte putin probabil sa mearga la masinile care au radio cd-ul TUNER LIST.

Va functiona dar fara comenzi si fara afisaj. Dupa anul 2005 s-a schimbat comunicarea intre CD-player si afisaj si comenzile de la volan, din analog in digital, din aceasta cauza nu merge pus pe masini mai vechi de 2005.
hellcat
Din ce stiu afisajele nu sunt la fel, cel pentru mp3 e diferit in privinta meniului si a modului de afisare fata de cel folosit pt radioCD-ul normal. Trebuie verificat!
FDR
se poate o poza sa se vada mufele din spate?
cristianxxl
Daca ar exista posibilitatea sa facem proba l-as cumpara pe loc!
gabygiovanny
dc nu vb cu cineva care are symbol peste 2006? sa il incerci si daca ti se potriveste e bun si al meu.

5 Nov 2008, 22:30:
up

6 Nov 2008, 14:27:
up
devil_boy
pe un renault laguna din 2003 cu navigatie color merge? o poza cu mufele din spate se poate?ms
gabygiovanny
maine o sa pun o poza cu mufele
cristianxxl
QUOTE(gabygiovanny @ 5 Nov 2008, 10:42)
dc nu vb cu cineva care are symbol peste 2006? sa il incerci si daca ti se potriveste e bun si al meu.

<span class='edit'>5 Nov 2008, 22:30:</span>
up

<span class='edit'>6 Nov 2008, 14:27:</span>
up
*



Ok , am sa incerc asta!
gabygiovanny
poze

9 Nov 2008, 17:16:
up... 100 din pret as vrea sa ajunga pt stefanut...sa-l ajute dumnezeu

10 Nov 2008, 13:05:
up
gabygiovanny
a plecat ieri la pitesti la Catalin,multumesc. Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.