Sper sa nu se considere reclama, pentru ca nu vreau sa fac acest lucru.

Situatia e simpla: eu mi-am luat masina de la acest parc si sunt foarte multumit de ea. Astfel, cred ca e normal sa fac o recomandare buna pentru acest parc care are o placere sa aduca Megane-uri dotate cum a fost si al meu.

Descriere masina:

Nr. kilometri : 56000; Nr. usi : 5; Putere motor : 2.0 INJECTIE 150CP (cred ca e de 136 CP, nu 150 cat au zis ei); Tip caroserie : Sedan; Transmisie : Automat; Tractiune : Tractiune fata; System audio : CD PLAYER

Dotari : EURO4 - CLIMATRONIC - CDPLAYER - COMENZI VOLAN - SENZORI PLOAIE SI LUMINI - SERVO FRANA - CUTIE TIPTRONIC - PILOT AUTOMAT - 10AIRBAG - ABS - ESP - RDS - COMPUTER BORD - VOLAN REGLABIL - PIELE - 4GEAMURI ELECTRICE - OGLINZI ELECTRICE - OGLINZI HELIOMATE SI INCALZITE - SISTEM ISOFIX - PROIECTOARE - INCHIDERE CENTRALIZATA CU TELECOMANDA - TORPEDOU FRIGORIFIC - CARTE SERVICE - NERULAT IN ROMANIA - ALARMA - POSIBILITATE LEASING - BLUETOOTH - JANTE ALIAJ17 - OFERIM GARANTIE 70000KM!!! -


Pret : 7300 EURO+TAXA 350 EURO

In comparatie cu a mea, are mai multi km (eu am avut 33.000), e din 2004 si nu are navigatie. Insa a mea a fost peste 10.000.

Parerea mea este ca isi merita banii, eu pe a mea am dus-o la un test detaliat si cred ca omul nu are nimic impotriva ca si asta sa fie dusa.

Link cu poze si contact: http://autoparcrolcris.ro/ (o gasiti in lista).

Am doar o singura rugaminte: in caz ca o cumpara cineva de aici sa ii spuna ca a auzit de ea de la Alin, macar sa am si eu o satisfactie ca il ajut si eu asa cum m-a ajutat el!

Daca e vreo problema de reclama, rog sa fie sters threadul!