Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Bandou bara spate Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adrian mgn
dupa cum anunta si titlul ... vand 1 buc. bandou bara spate Renault Megane Sedan ... nou , piesa de origine biggrin.gif

Pretul pe factura de la Autoeuropa Timisoara e de 630 ron ... eu il dau cu 250 ron.[attachmentid=1627480654][attachmentid=1627480655]
adrian mgn
ca sa nu tot fac reduceri peste reduceri ... daca are cineva nevoie de el sa faca o oferta si daca e ok ... a lui este !
patronul_alex
ofer 1 mil jumate. de ce il vinzi?
adrian mgn
il vand pentru ca acesta mi-a fost "dat" in urma unui accident minor la bara spate.Cum si cel de pe masina e in bune conditii mai putin cateva julituri usoare... si cum oricum eu am in plan vopsirea bandourilor in culoarea masinii plus spatiul mic de depozitare de care dispun .... one must go biggrin.gif

ai PM!
patronul_alex
eu sunt nou si nu nu pot sa dau si nici sa primesc.iti ofer cat am zis 1 mil jumate.da-mi un numar de telefon ca te sun sau adresa de mess ceva
adrian mgn
stiu ca nu poti da pm-uri ... dar poti primi wink.gif

vezi in bara de sus in dreapta ... ai optiunile mele ... click pe ele apoi in stanga sus ai messenger ... inbox cu un pm de la mine cu nr. meu de telefon.
adresa mea de mail e trecuta in profil ... doar dai click pe adrian mgn si ai sa o vezi ... oricum e lupascu_adrian2006@yahoo.com

Ne auzim!
adrian mgn
up
adrian mgn
valabil inca ...
adrian mgn
up
adrian mgn
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.