Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia 1310 an86
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sebastyan
Se vinde dacia 1310 an 86, culoare crem. Itp valabil pana in 07.10.2010. Imbunatatiri: aprindere electronica, cui remorcare, aeroterma suplimentara (face caldura super bine), fete usi interioare copie dupa cele de supernova (arata super bine cu ele), folie pe geamurile spate, dezaburire luneta (functionala), bord model mai nou (functionale toate butoanele de pe el), inchidere centralizata (motorasele sunt montate si functionale dar mai trebuie unitatea de comanda), 6 boxe (se aud ok), deschidere portbagaj electric din interior.
Piese de mecanica schimbate la ea ar fi : bucsi, pivoti, capete bara, bari antiroliu, placute frana + pistonase + garnituri, saboti frana + cilindri + cablu frana de mana, rulmenti fata, toba finala + teava intermediara borla (de dacie), rezervor benzina + sonda noua. Toate astea au fost schimbate inainte de itp, masina luand itp-ul fara probleme. Masina este intretinuta, o vand pentru ca cea noua este pe drum si asta o sa stea de pomana.

Pretul masini este de 700 euro negociabil, id de mess rebegea_Sebastian2001 sau nr. de tel 0766 191 121
Gaby_19_4you
cum poti sa ceri un asa pret pe masina? 173.gif eu iti ofer 10 milioane..e bine ? biggrin.gif
sebastyan
Am zis ca pretul este negociabil, si tinand cont ca eu am bagat in ea circa 10 mil si am luat si un itp pe bune nu stiu ce ti se pare deplasat..... cu 10 mil in schimb iti pot oferi o bicicleta.
sebastyan
Nu o adopta nimeni ? biggrin.gif
Gaby_19_4you
hai ca dau eu 10 milioane, serios...ce crezi ca e BMW??? astpt un semn de la tine, vb. serios 1000 ron si te scap de ea!
sebastyan
Valabil smile.gif

PS: Azi a primit scaune noi si frumoase, pretul e discutabil, poze maine.
sebastyan
A mai primit azi un bazin de apa pt stropgel nou smile.gif
sebastyan
In continuare valabil, noul pret 650 euro negociabil wink.gif
Catalinmodena
De pe ce masina este aeroterma?
sebastyan
Este o aeroterma universala. In targ la vitan are noi cu 150 lei + 50 lei montaju.
baranga
felicitari pentru masina;arata chiar ok;imi place.nu te descuraja la comentariile altora cu referire la pret;tu stii ce ai bagat in ea.mult succes wink.gif
sebastyan
Mersi pentru aprecieri, masina e inca de vanzare smile.gif
sebastyan
Valabil ! 640 europeni si va luati o masina buna wink.gif
CriSTI68
mai intai vreau sa aflu ce model de fusta are pe fata ? cea ca la 1300 sau 1310 ?
sebastyan
Nu stiu ce model de fusta are dar am fost si am dat bara jos si am facut o poza.
CriSTI68
sa vad ce rezolv, fusta este de 1300 modelul care il caut eu si un prieten smile.gif
FLP
Ofer 1500 ron, cauta`ma pe PM daca esti interesat.
sebastyan
Numai azi si maine 500 euro ! URGENT
sebastyan
Azi a primit un cauciuc la rezerva aprope nou wink.gif .
daniM
M-ar interesa,pretul mi-ar conveni (in cazul in care tablaria e la fel de ok) doar ca suntem la prea mare distanta,sorry.Bafta!
sebastyan
Ieri au fost schimbate bujiile(renault de origine), capac delcou(duduco), platina(duduco), filtru aer(man), fise(tesla). Astazi carburatorul a fost dus la curatat si reglat pe banc la reprezentanta Dacia(cea de langa Cora Pantelimon) si a primit si un set de garnituri noi. Pretul este insa acelasi wink.gif
sebastyan
Ieri si alaltaieri sau mai investit 80 lei in cablu de acceleratie nou, un cheder portbagaj nou si o mocheta curata si frumoasa in portbagaj. Pretul ramane acelasi.
sebastyan
Mersi, masina a primit ieri incalzire la oglinda din dreapta, si este inca de vanzare. smile.gif
Rally_Lover
inca o data , pretul ? cool.gif
sebastyan
500 euro.
sebastyan
Garnituri noi rolast la etrieri. Pretul este acelasi ! biggrin.gif
dmo.mihai
1500ron?
sebastyan
Nu stiu daca tu mai sunat, dar ma sunat cineva si nu am putut vorbi cu el ca nu se auzea ...... da un add la id rebegea_sebastian2001
Rally_Lover
sal! mai ai masinutza? smile.gif
sebastyan
Inca este. Uite id meu rebegea_Sebastian2001
sebastyan
Inca valabil ! 15 milioane wink.gif
sebastyan
Up !

23 Jan 2009, 18:01:
Up !
sebastyan
Up !

25 Jan 2009, 15:06:
Vandut ! Topic closed !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.