Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bare transversale aluminiu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Axe
Barele sunt noi, le-am cumparat, le-am montat si apoi am constatat ca nu-mi trebuiesc sad.gif smile.gif, sunt montate, se vand direct de pe masina.
Prinderea se realizeaza pe marginea usii, intre plafon si rama deci teoretic merg pe orice masina.
Ultimul pret 100ron.
cristianmihai1982
sal
pe magane 2 sedane 2007 crezi ca merg?
multumesc
Axe
Pe prospectul lor scria "prindere universala", cred ca orice masina care are cadrul usii asemanator cu cel din poza poate sustine acel portbagaj iar talpa aia de cauciuc nu zgarie plafonul.
crisadatyres
il vreau eu,0729.965.543
Axe
up (incercati daca nu sunteti hotarati, asemeni lui crisadatyres, sa nu mai sariti cu afirmatii si telefoane, multumesc !)
crisadatyres
mosule,ti-am zis ca o iau si o iau,nu fac afirmatii inutile,nu cred ca e cineva pe acest forum care sa fie nemultumit de mine,eu stau in chitila si nu am avut drum spre tine,punele la fan curier si platesc transport,verifica la fan curier daca sunt bun platnic la comenzi sau adu-le tu si te platesc pe tine,multumesc
Axe
fan curier pentru Tineretului-Chitila !?
Axe
up, pret de mos craciun 90ron!
Axe
ok, probabil nu se vinde pana nu fac o reducere de sarbatori, deci de azi costa 99ron
Freelancer
Spune-mi te rog daca sunt telescopice, adica se pot regla in functie de latimea plafonului si ce marca sunt.
Axe
da, se regleaza, referitor la marca portbagajului, este "marca lui", pe sistemul si maidanezul este caine de rasa dar o rasa lui ! smile.gif
andrei_st
salut! Le iau eu astaazi daca mai este de actualitate
Axe
mai sunt, au fost demontate de pe masina
Axe
Se poate sterge , multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.