Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], Laguna an 2000 , 1.9 diesel - dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cridaia
EURO 3; 4 geamuri electrice; oglinzi electrice incalzite; servo directie; 4 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; computer de bord si vocal; JANTE ALIAJ pe 16"; proiectoare; tapiterie partiala din piele; inchidere centralizata;
adusa din Germania, inmatriculata in 27.10.08, stare impecabila, MAGAZIE CU 4 CD..........

pret 5600 euro tel: 0720571711

7 Nov 2008, 08:20:
up
cridaia
cei cunoscatori stiu sa faca diferenta, Germania si restul ( Olanda, Franta, Belgia )
cridaia
5450 eur !
martynel
Accepti un schimb cu o skoda fabia 1.9 tdi-pd din 2002-08 full option
tapiserie piele full electric scaune incalzite etc.
cridaia
ti-am trimis PM....................up!
martynel
uite aici link cu masina http://www.reno.ro/-VAND-SCHIMB-SKODA-FABI...PD-t130960.html
lasa un id de mess ceva pentru ca nu pot sa dau pm nu am destule posturi.Multumesc
cridaia
chiar nu puteti face diferenta ?
up!
ksi_id
de la 3000 cat se vand la 5450 ii dif mare
cridaia
ca sa iti raspund politicos..............la 3000 gasesti una adusa din Franta,benzinar si neinmatriculata, iar asta este din Germania ( si probabil nu sti sa faci diferenta ), este diesel si inmatriculata.

din cauza asta este diferenta de pret...........dar cum spuneam, nu sti sa faci diferenta, in cazul asta lasa-i pe cei care stiu sa o faca.

28 Nov 2008, 08:39:
up!
sorin1983
ma da-o dracu ca e tot o masina frantuzeasca..chiar daca e din germania... a fost a vreunei batranici? are carte service? accepti test? nu test de pivoti... test de laptop! pret final la care vrei sa o vinzi ai? aa si cati km are?
devil_boy
km?variante cu un renault laguna 2 diesel din 2003?
cridaia
QUOTE(sorin1983 @ 28 Nov 2008, 09:45)
ma da-o dracu ca e tot o masina frantuzeasca..chiar daca e din germania... a fost a vreunei batranici? are carte service? accepti test? nu test de pivoti... test de laptop! pret final la care vrei sa o vinzi ai? aa si cati km are?
*



intradevar, tot frantuzeasca este, dar stim cu toti ca nemtii sunt mai ingrijiti si meticulosi..........accept orice test, se apropie de 190000 km.
Pret de vanzare 5300 eur

QUOTE(devil_boy @ 28 Nov 2008, 11:57)
km?variante cu un renault laguna 2 diesel din 2003?
*



trimite ceva poze pe cridaia@yahoo.com.........daca vrei vorbim pe mess
care este oferta ta ?
cridaia
up!
cridaia
up!

4 Dec 2008, 13:02:
up!

5 Dec 2008, 09:08:
up!
cridaia
up!

7 Dec 2008, 09:31:
up!
cridaia
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.