Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia SuperNova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mariusdanielchelariu
De vanzare :
Dacia Super Nova , model Clima
-Aer Conditionat, proiectoare, MP3 Panasonic si difuzoare Panasonic 2x50 pe spate, ovale, prinse in polita, polita spate intarita, pentru o pozitie corecta;
-distributie schimbata la 57 mii km, atunci am facut revizia de 60 de mii km la dealerul Dacia XANDOR Botosani, am factura si garantie pentru piese, totul este de origine Renault;
-carnet service complet, 65 de mii de km reali;
-esapament nou, de origine, schimbat in luna iulie 2008;
-baterie ROMBAT 44 Ah, tehnologie Calciu, fara intretinere (nu necesita completare cu apa distilata periodic), luata in iulie 2008;
-corp termostat schimbat in luna martie 2008, plus antigelul de origine;
-placute de frana schimbate acum 8 mii km ;
-pompita stropgel noua, in garantie;
-roata rezerva folosita max. 1000 de km;
-acum 10 zile, cand nu stiam ca o sa vand masina, am schimbat ulei si filtre + racorduri flexibile etrieri, uleiul ELF Competition 10w40, inainte am avut Dacia Oil 5w30, si filtrele toate de origine Renault, asa cum poate rezulta din pozele de mai jos;
-tot acum 10 zile s-a schimbat si burduful planetara dreapta dinspre roata, din motiv ca s-a ciupit;burduful nou e de origine Dacia si a fost montat cu gresarea ambelor articulatii ale planetarei;
-masina a fost folosita pentru scopuri de familie, are istoric de service complet, la cerere atasez scanarile cu reviziile;
-motivul schimbarii : imi iau altceva mai bun, dar imi mai trebuie o diferenta de bani, altfel ramanea tot in familie;
Pentru o trecere in bune conditii a anotimpului rece, masina necesita 2 cauciucuri noi.
ITP ul este facut in luna iunie 2008, si este valabil pana in iunie 2010. Asigurarea expira in ianuarie 2009.
PRET : 3100 de euro, negociabil in limita bunului simt.

Pentru relatii, va stau la dispozitie pe messenger , la adresa mariusdanielchelariu@yahoo.com,sau pe PM.
Cer si ofer maxima seriozitate.
Tot pe PM furnizez si nr. de telefon.
mariusdanielchelariu
Up! de luni ajunge si pe autovit si in Evenimentul de Iasi !
mariusdanielchelariu
Valabil , si usor negociabil !
Tudor
Redeschis la cerere.
mariusdanielchelariu
Multumesc pentru redeschidere!
Up!
Accept si schimburi cu Opel astra H, pana in 80 de mii de km, plus diferenta!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.