Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Modulator Fm Bluetooth Cu Functie Car-kit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
angel-boy
Modulatoare FM - car KIT BLUETOOTH FM transmitter. PE langa transmisa audio wireless, acest model permite conectarea prin BLUETOOTH cu telefonul mobil. Sunetul este clar, fara zgomote de fond sau distorsiuni, fiind cel mai bun din modelele existente pe piata (depaseste Soud Fly)
Specificatii:

A. BLUETOOTH car kit
- modulatorul retine informatiile pentru conectare cu 2 telefoane mobile
- dupa memorarea informatiilor despre telefoanele mobile, conectarea se face automat in limita a cca 10m distanta
- Conversatia se va transmite catre radio si se va auzi in boxele masinii.
- Modulatorul are ecran LCD care afiseaza numarul interlocutorului
- Modulatorul poate transmite prin bluetooth muzica de pe telefonul mobil


B. Muzica
- modulatorul FM retransmite muzica in format mp3 de pe stickul de memorie USB sau slotul de card SD/MMC (maxim 4GB)
- se poate conecta cu un mp3/mp4 player sau cu orice alta sursa de muzica, prin mufa jack audio stereo
- are TELECOMANDA multifunctionala pe volan
- are EQUALIZER pentru modificarea timbrului sunetului
- are peste 200 frecvente de emisie.


Functions:
1. Bluetooth: V 1.1/1.2/2.0, Class 2, 30 feet range.
2. Support MP3/WMA(option), play SD/MMC music directly
3. Bluetooth A2DP (Advance Audio Distribution Profile) for wireless transmission of music, automatic bluetooth re-connection.
4. Excellent sound quality with D.S.P solution for echo cancellation & noise suppression
5. Audio input supports iPod, mp3 players
6. Car cigarette lighter power supply (9-26V)
7. steering remote control
8. LCD display with blue backlight can displays the name of songs

PRODUS NOU ; STOC - 2 BUC
Pret : 130 RON


11 Nov 2008, 14:06:
mai am unu ..sus
jhr
cu remoteul poti raspunde la telefon ? ca nu mi-e clar sa aiba butoane pt asta? obiectul se alimenteaza de la bricheta iar telecomanda are baterie ?
angel-boy
QUOTE(jhr @ 11 Nov 2008, 15:13)
cu remoteul poti raspunde la telefon ? ca nu mi-e clar sa aiba butoane pt asta? obiectul se alimenteaza de la bricheta iar telecomanda are baterie ?
*


Merge sa raspunzi de pe butonul play/pause de pe remote , dar depinde in ce pozitie este remote-ul pe volan in momentul respectiv ( ei curba sau telecomanda e langa oglinda )
modulatorul se alimenteaza la bricheta iar telecomandaare baterie
cand te suna cineva iti apare nr de telefon pe modulator , si se intrerupe muzica , dupa ce ai inchis muzica revina automat ,
daca incepi si formezi un numar pe telefonul contectat la car kit , se intrerupe muzica , daca dai cancel la nr format , revine muzica .
microfon are foarte mare fidelitate , am probat azi , se aude perfect , nu infundat sau ceva !

mai am doar unu ...
contiz
iti dau 100 ron, 0745183679
angel-boy
QUOTE(contiz @ 11 Nov 2008, 18:37)
iti dau 100 ron, 0745183679
*


nu mersi , vezi ca este si pe okazii cu 170 ron si pe bazar 4t****g cu 180 ron
tarzy
il vreau eu ... dar cum facem ca tu estila mare ... eu la capitala

daca ai cum sa-l trimiti aici rezolvam
angel-boy
QUOTE(tarzy @ 11 Nov 2008, 22:14)
il vreau eu ... dar cum facem ca tu estila mare ... eu la capitala

daca ai cum sa-l trimiti aici rezolvam
*


Trimit prin posta sau curierat .
modulatorul este exact ca in poza , referitor ca nu am ambalajul.
momentan esti tu si inca o persoana care doreste . primul care a venit cu date si tot concret , l-am tr
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.