Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Asigurari si Daune Auto
vlad86
Ce credeti.... dauna totala ??!! Asta am primit p masina asta... M-ar interesa un pret estimativ al reparatiei. Va multumesc.
cj98czh
Si de aia ai scris la rubrica de Laguna??? este rubrica speciala de asigurari...

Si Ontopic.... dupa cum o vad este descentrata...deci cred ca de aia ai primit dauna totala... si daca o repari va lasa 4 urme pe drum...
Irish
Cu siguranta ,ti sa dat dauna totala pt ca e strambat sasiul ... SCURT PE 2 smile.gif .Ia bani si dao la fier vechi undeva ,nu o mai repara poate te sinucizi draq wink.gif .
Ryk
daca o vei repara, o sa ajungi la concluzia ca ai reparat-o degeaba, ca nu va ajunge sa fie nici macar aproape de cum ar trebuii sa fie. Asa ca mai bine da-o la dezmembrari ca ai ce vinde dupa ea.
RADU__
Da-mi PM cat vrei pe epava?
Tudor
Inteleg ca s-a primit o decizie de dauna totala. Asta inseamna ca din punct de vedere al asigurarilor cazul e inchis. Ce vrei sa faci tu mai departe cu epava nu mai tine de asigurari.
Daca vrei sa o repari, cazul e de Diverse sau Service.
Daca vrei sa o vinzi, e de Bursa.

Aici se inchide. Daca sunt observatii la inchiderea topicului, te rog utilizeaza Report.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.