Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane 2 sedan diesel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Vanzatorul de Iluzii
OK, luni sau marti (peste o saptamana) platesc avansul la un Nissan. Pentru asta dau la buy-back Megane-ul de mai jos. Ca sa ofer o sansa celor care ar dori o masina la un pret super corect (poate e mai bine sa ii spun super avantajos), o pun pe site. Pretul este de 7300 euro.
Sa vedem ce intra in 7300 euro:
Megane 2 Sedan 2005, 1.5 dCi 80 CP, leasing terminat, euro 3, primul proprietar. Faruri de ceata, lumini automate, stergatoare automate, aer conditionat automat, parbriz atermic, ABS, 6 airbag-uri, centuri pretensionate pirotehnic, servodirectie electrica, patru geamuri electrice, siguranta copii, inchidere centralizata si demaraj cu card, cotiera fata, trape in pardoseala fata, spatii depozitare in usi, torpedou refrigerat, jaluzele lateral spate si luneta, isofix etc. Masina are 80.000 km si absolut toate reviziile la zi in reteaua Renault.
Inlocuit in ultimul an: fulie alternator, baterie, si chiar azi (ca nu imi place sa imi bat joc de masina) un suport motor. Vine cu doua randuri de cauciucuri (vara+iarna).
Pentru cei interesati, poate fi vazuta in Bucuresti (mai putin vineri - duminica). Primul venit, primul servit.
Informatii suplimentare la o722 2I3I99.
Vanzatorul de Iluzii
Tic-tac, tic-tac, timpul trece.
solidconvert
Cat vrei pe rotile de iarna?
bolidu
Variante accepti ?
Vanzatorul de Iluzii
Ca sa raspund tuturor:
- cauciucurile sunt montate si in plus am scris ca o dau cu doua randuri. Asa va fi.
- avand in vedere ca o vand pentru a lua alta, variantele posibile ar fi cu teren, casa, actiuni etc., orice in afara de masina.

14 Nov 2008, 07:07:
Buna dimineata tuturor.
Vanzatorul de Iluzii
QUOTE(Vanzatorul de Iluzii @ 11 Nov 2008, 22:36)
OK, luni sau marti (peste o saptamana) platesc avansul la un Nissan. Pentru asta dau la buy-back Megane-ul de mai jos. Ca sa ofer o sansa celor care ar dori o masina la un pret super corect (poate e mai bine sa ii spun super avantajos), o pun pe site. Pretul este de 7300 euro.
Sa vedem ce intra in 7300 euro:
Megane 2 Sedan 2005, 1.5 dCi 80 CP, leasing terminat, euro 3, primul proprietar. Faruri de ceata, lumini automate, stergatoare automate, aer conditionat automat, parbriz atermic, ABS, 6 airbag-uri, centuri pretensionate pirotehnic, servodirectie electrica, patru geamuri electrice, siguranta copii, inchidere centralizata si demaraj cu card, cotiera fata, trape in pardoseala fata, spatii depozitare in usi, torpedou refrigerat, jaluzele lateral spate si luneta, isofix etc. Masina are 80.000 km si absolut toate reviziile la zi in reteaua Renault.
Inlocuit in ultimul an: fulie alternator, baterie, si chiar azi (ca nu imi place sa imi bat joc de masina) un suport motor. Vine cu doua randuri de cauciucuri (vara+iarna).
Pentru cei interesati, poate fi vazuta in Bucuresti (mai putin vineri - duminica). Primul venit, primul servit.
Informatii suplimentare la o722 2I3I99.
*


Vanzatorul de Iluzii
De azi masina serveste pe altcineva. Ii urez sa se bucure de ea dupa dorinta. Topic inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.