Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
megane2.2
alternator motorola cu suport chiuloasa si intinzator 150 lei , laba de urs 75 lei , vas transpar 40 lei , oglinda interior cu prinderea intr-un surub cu capacel 75 lei ,
oglinda cipa 50 lei , tel : 0756042193 .
deceneu32
O plansa de bord SAMP nu mai ai?Ti-am trimis mesaj pe PM.
megane2.2
se mai vinde set geamuri usi franta 200 le , tapiterie plafon pentru oglinda cu prindere intr-un surub , luneta franta 70 lei , ochelar dreapta cu rama metalica *69 20 lei ,macarale fata si spate , bobina ducellier 40 lei .
deceneu32
Vreau eu tapiteria de plafon daca zici ca e cu un singur orificiu pentru prinderea oglinzii.In ce stare este si cat costa?Parbriz Franta nu ai?
christith
QUOTE(megane2.2 @ 14 Nov 2008, 22:39)
se mai vinde  set geamuri usi franta 200 le , tapiterie plafon pentru oglinda cu prindere intr-un surub , luneta franta 70 lei , ochelar dreapta cu rama metalica *69 20 lei ,macarale fata si spate , bobina ducellier 40 lei .
*


daca ochelarul e intreg si in stare buna il vreau eu. Poti sa ii faci o poza, te rog?
megane2.2
am si parbrizul franta , ochelarul este ok pun si poza astazi .
edit :[attachmentid=1627482955] [attachmentid=1627482956] .
alex-mun
Alternatorul il iau eu
deceneu32
Cred ca ma bag si la setul de geamuri si luneta.Poti sa mi le pui deoparte?Oricum,parbrizul si tapiteria de plafon le adjudec eu.
megane2.2
ok , trebuie discutat modul in care intri in posesia lor deoarece transportul este o mare problema , cei de la curierat vor ambalate in lazi nu in cartoane .
de unde esti poate gasim o posibilitate ?
deceneu32
Vad ca esti din Bucuresti.Eu sunt din Craiova.Am niste rude prin Bucuresti.Va intalniti si le depozitez la ei.O sa mi le aduca ei cu masina.E bine?Vorbim la telefon.Te sun eu.
christith
QUOTE(megane2.2 @ 15 Nov 2008, 13:25)
am si parbrizul franta , ochelarul este ok pun si poza astazi .
edit :[attachmentid=1627482955]  [attachmentid=1627482956] .
*


I-mi pui te rog ochelarul de-o parte. Sant plaecat din tara pana in 20 dec.
Mai i-mi spui, te rog, ochelarul e din ala "gri" sau negru?
megane2.2
gri , dar nu garantez ca ramane pana atunci .
LKS
Salut, ai trimis coletul ?
deceneu32
Mai este valabila oferta?Am spus ca ma intereseaza plafonul de vinilin cu prindere intr-un singur orificiu pentru oglinda.Parbrizul si restul,daca nu se dau,le iau cand mai am drum prin Bucuresti.Imi pare rau ca nu ne-am putut intalni duminica!Adresa si datele mele vi le trimit pe PM.
megane2.2
colete trimise .
catalin7070
Merci !
alex-mun
Am primit alternatorul e super OK nota 10 +++++++++++++++++ cool.gif
deceneu32
Astazi am trcut pe la FanCurier si mi-am ridicat imbracamintea de plafon.Multumesc!
megane2.2
disponibile : vas transpar , oglinda interior , bloc lumini jaeger , releu incarcare ducellier , bobina ducellier , delcou ducellier ,,contact neimann cu o cheie , 2 busoane rezervor cromate model mare si mic , scris dacia 1301 mare despartit .
LKS
Ma intereseaza busonul de rezervor mare, foto se poate ?
megane2.2
busonul sa dat , disponibil radio predeal+boxa , scris mare legat 1300, scris dacia 1100 si vultur mare dacie 1100 .
valibrad
cat sunt:
releu incarcare ducellier ,
bobina ducellier


ma intereseaza si un cheder de luneta doar in stare perf.
ms
megane2.2
up .

alex-mun
IAU EU VULTURUL DE 1100
megane2.2
ok .
Wolverine
Ti-am dat pm.
megane2.2
?? nu am primit .
deceneu32
Ce mai ai de vanzare?Ma intereseaza si pe mine o plansa de bord din 1970.Daca ai stii ce necaz imi este ca nu mi-ai oprit-o pe aia pe care ai dat-o!
megane2.2
plansa din 71 dar dupa sarbatori fac coletul , vrei si ceasurile ? sunt veglia cu jurnalier .
deceneu32
Hau maci?Ceasurile de bord nu ma intereseaza.Mi-am cumparat si eu un VEGLIA din targ din Craiova cu 20 de lei.Sincer!Si mai am vreo trei JAEGER pe acasa,tot asa cu 10-20 de lei.Tu cat ceri pe ale tale?Vreau doar plansa de bord insa m-a sunat intre timp un prieten de pe forum si mi-a zis ca mi-a cumparat una de la dezmembrari cu 50 de lei,cu ceasuri cu tot,in stare foarte buna.A ta cum arata si cat ceri pe ea?Cum se prezinta aluminiul?Plasticul are stropi de vopsea in urma revopsirii masinii?Nu te supara ca te intreb dar vreau sa-mi fac o parere asupra raportului calitate-pret,ca sa stiu de la cine cumpar.Multa consideratie!
megane2.2
adaug un vas transpar frumos , 50 lei , sonda rezervor jaeger 50 lei .
deceneu32
Nu mi-ai raspuns la intrebare,te rog frumos!
megane2.2
poze cu inculpatul : [attachmentid=1627490285] [attachmentid=1627490286] .
megane2.2
se mai adauga urmatoarele : lampa spate franta stg completa 40lei , suport lampa dr 20 lei ,
scris dacia 1300 mare despartit 30 lei , scris dacia 1300 mic legat 25 lei . edit : fuzeta stg franta completa 100lei
catalin7070
te rog, vreau o fotografie cu lampa stg spate
merci
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.